Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi idősen olvastad te...

Mennyi idősen olvastad te magad vagy a gyermeked a Harry Potter első kötetét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 09:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12-13 évesen.
2012. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Hupsz.


Tegnap a 8 éves kisfiammal hazajöttünk, és kérte, hogy menjünk át a könyvtárba. Ebben még semmi meglepő nem volt, de fél óra keresgélés után sem talált semmit, mire végre kibökte, hogy mit keres (persze a meséknél kereste, szerzőjét sem tudta) - ő Harry Pottert szeretne olvasni, mert az varázslókról szól. Mondtam neki, hogy ez egy kicsit azért más, mint a mesék varázslója, de nem zavarta. Aztán nekiült, és elolvasott belőle 76 oldalt.


Na jó, majd alakul :)

2012. ápr. 3. 20:12
 13/29 anonim ***** válasza:
60%
Hm.... hát érdekes hogy így érdeklődik..:) De azért azt ajánlanám, hogy egyelőre csak a 3-4.-ig engedd elolvasni szerintem:S Az 5.-ben már kezdődnek a durvább jelentek.. vagy hogyismondjam. :)
2012. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Miért "érdekes, hogy így érdeklődik"?


Igazából fogalma sem volt róla, hogy mi ez, őt szerintem csak a varázslók ténye ragadta meg.


Nem a 4. rész, amikor visszatér Voldemort? Mert az már durva (volt nekem).

2012. ápr. 4. 20:16
 15/29 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy egy 8 évesnek nehéz ennyi különböző idegen nyelvű nevet megjegyezni. Én 14 évesen kezdtem el, és bizonyos részeket újból el kellett olvasnom, hogy értsem, meg aztán van benne rengeteg szereplő, és néha már azt sem tudtam, ki kicsoda. Jó, ez persze az én szörnyű névmemóriám hibája lehet, de néhol (főleg a vége felé) elkezd kacifántosodni a történet, és az utolsó részeket nem biztos, hogy értené egy 8 éves gyerek.
2012. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 kislany3 válasza:
11voltam :) tervezem ujraolvasni(most vagyok 19)
2012. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Valahogy én az egyet sosem olvastam csak filmben láttam

Aztán nyáron miután a 7/2-t láttam újból elolvastam az összeset :D

16/F

2012. ápr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

8-9 éves lehettem :) Emlékszem hajnalban csak azért felkeltem, hogy olvashassam a könyveket :) Meg persze fekvés után a takaró alatt zseblámpával :D Most 18 vagyok és a mai napig szívesen olvasom :) Eddig nem volt olyan nyaram, hogy nyáron ne olvastam volna újra az összes kötetét :)

A kisfiadnak pedig jó az ízlése :) Olvastam neten, hogy a Harry Potter kötetek olvasása nagyobb teljesítmény elérése ösztönzi a kicsiket :)

2012. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
0%
Kb 30 valahány évesen, gyermekeimnek nem adnám oda, pusztán abból az okból kifolyólag sem, hogy folytatásos és minden része egyre durvább, ami egyáltalán nem gyereknek való.
2012. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11 voltam, amikor olvastam, 2 hónap alatt végeztem is az összessel (napi 2-3 órát olvastam), és baromi jóóó. De azt is vedd figyelembe, hogy mennyire érett a gyereked ;D
2012. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!