Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a regényemről?

Mit gondoltok a regényemről?

Figyelt kérdés
Itt olvashatjátok el az első pár oldalt: [link]

2012. ápr. 8. 22:16
 1/4 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Szerintem kezdetnek tök jó. Rendben van a helyesírás, az események részletezése. Nekem speciel nem nagy kedvencem ez a fantasy világ, mert már Dunát lehetne rekeszteni ezekkel, annyi van belőlük manapság. De a fantasy regény kedvelőinek szerintem simán bejöhet.

Annyit jegyeznék még meg, hogy érdemes jobban tördelni a regényt, hogy ne legyenek ennyire egybefolyva a sorok.

Végül pedig még azt, hogy a vegyész, meg a vegyi támadás eléggé futurisztikus lehet. A te regényed, nem szólok bele, csak ötletként mondom, hogy tematikusabb lehet esetlegesen alkimistát írni.

2012. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt, a sorokról annyit, hogy a másolás során kicsit összekavarodtak a dolgok és azért lett olyan, amilyen. :D

Utólag olvasva a vegyész és a vegyi támadás tényleg elég érdekesen hat. :)

2012. ápr. 8. 22:29
 3/4 k.lau13 ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik. Én fantasy rajongó vagyok, bár inkább az elvontabb részét szeretem a műfajnak, a vérfarkas és démon-történeteket, és itt nem az Alkonyatra kell gondolni, mert azt utálom :D Viszont ez kifejezetten tetszik. Jól fogalmaztad meg, nem olyan, mint amit a legtöbben interneten elkezdenek írni az emberek, mert azt hiszik, tudnak írni, aztán halálra unja rajta magát mindenki. Ez tetszik, részletesen írtad le, mégsem unatkoztam :)


Nekem a vegyész is tetszik, bár ebben közrejátszik egy kicsit, hogy ennek bizonyos személyes oka is van.... :) De amúgy szerintem nem rossz. Elolvastam volna, ha tovább is írod :)

2012. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hamarosan közzéteszek még pár oldalt. :)
2012. ápr. 10. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!