Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó könyvet olvastatok...

Milyen jó könyvet olvastatok mostanság?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jó könyvet, amit mostanság érdemes elolvasni?

Szeretem a jó krimiket az izgalmas fordulatos történeteket.

Gyakran járok könyvesboltba, de annyi könyv van, hogy nem tudok választani. Mi az amit nem lehet kihagyni.



2012. ápr. 16. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Stephen Fry könyveket olvastál már? Én őt nagyon bírom. Aki nagyon furcsákat és érdekeseket ír még, az Murakami. Esetleg a Parfümöt is elolvashatnád.
2012. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tess Gerritsen, Kathy Reichs könyvei jók és fordulatosak, bár véresek is. :)
2012. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami utoljára nagy hatással volt rám, az a Tövismadarak. Igaz, nem krimi, de nagyon jó könyv.
2012. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én most Dean R. Koontz - Rossz hely című könyvét olvasom. annyian írták hogy az egy jó horror könyv, meg stb, hogy kedvet kaptam hozzá. hát.. attól függetlenül hogy szerintem egyáltalán nem ijesztő, csak misztikus, nekem nagyon tetszik :)
2012. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem Arthur Hailey a kedvenc íróm, remek könyvei vannak..igaz, nem krimi, de sok témában irt könyveket..Nekem tetszett pl. A keserű pirula, A repülőtér, A végső diagnózis, Hotel...
2012. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Stieg Larsson: Millenium trilógia (Tetovált lány-könyvek)

Leslie L. Lawrence könyvek, kalandos krimik, pl: Sindzse szeme, A teaültetvény, Holdanyó fényes arca, Siva utolsó tánca...

Agatha Christie könyvek is krimik, pl: Holttest a könyvtárszobában, Halál a Níluson, Öt kismalac, A harmadik lány...

2012. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Stephen King könyvek, Leslie L. Lawrence, Sidney Sheldon, Agatha Christie
2012. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is krimi rajongó vagyok, azon belül főleg Koontz... bátran ajánlom pl. a Rossz hely c. könyvét. Vagy ami még nagyon tetszett, az Justin Cronintól A szabadulás, kicsit világvége hangulat, de nagyon jó, nem bírtam letenni.

2012. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!