Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Budapesten melyik könyvesboltb...

Budapesten melyik könyvesboltban lehet venni, Marilyn Manson Nehéz út a pokolból c. könyvét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keress rá neten.
2012. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kerestem,de csak online rendelést találtam. :/
2012. júl. 4. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
hát persze hogy:D Online megrendeled személyes átvételre. Ennyi. Na várj, most nézem, hogy mindenhol csak előjegyzést vesznek fel rá:S akkor passz. Én amúgy a Szabó Ervin könyvtárból vettem ki nemrég, nekik megvan. A központiban. Ha ez segít valamit.
2012. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok, de csak simán elmentem egy könyvesboltba, megkérdeztem van-e, azt mondták nincs, de megrendelhetik és kevesebb mint egy hét múlva már olvashattam is :)
2012. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A könyvtár már megfordult a fejemben,de saját könyvet szeretnék. :D

Mellesleg a múltkor mondták a boltban hogy nincs,de megrendelhetem,és ma voltam és kérdeztem hogy megrendelhető-e akkor meg azt mondták hogy nem. :/

2012. júl. 5. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:
másik könyves bolt?
2012. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már egy pár könyves boltban voltam,de egyikben sincs.Volt olyan is amiben nem is hallottak a könyvről..
2012. júl. 6. 08:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a Teréz krt-on vettem, majdnem az Oktogonnál.

Nem tudom pontosan a könyvesbolt nevét, de csak besétáltam a legelsőbe és meg is volt nekik :)

Azt nemtom van-e még nekik, én kb. 1hónapja vettem ott.

Meg is lepődtem, mert netről sem nagyon lehet rendelni

2012. júl. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22:36 vagyok. szerintem menj el egy nagyobb könyvesboltba (pl. Libri könyvpalota az Astoriánál vagy alamelyik nagy Alexandra), és mondd, hogy rendeljenek neked egy példányt. Szerintem ők beszerzik 1-2 hét alatt.
2012. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Felhívtuk a könyvkiadót és tőlük megrendeltük :)

Azt hiszem 1 hét meglesz nekem is :)

2012. júl. 7. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!