Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek a regényem...

Yesterday.walker kérdése:

Véleményeznétek a regényem elejét? (nagyon sokat jelentene, horror és fantasy stílus)

Figyelt kérdés

Szóval, ez tényleg a legeleje lenne, még kevés benne a fantasy és horror, de nagyon sokat segítene pár őszinte vélemény. Mit gondoltok róla? Érdekes? Folytatnátok az olvasást ez alapján? Mik a hibái, gyengéi és mik az erősségei? Egyéb javaslatok? Légyszíves kicsit hosszabb véleményt írjatok. =)


[link]



2012. júl. 11. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Most erről a másodikról írok:

Erősségek:

Feszültség és izgalom. Kiválóan játszol az érzéseimmel. Gondolkozni kell rajta. Érdekfeszítő és nem tudtam levenni róla a szemem. Belemerültem egy káprázatos világba és úgy éreztem, mint ha én is ott lennék és én is rettegnék, félnék és bujdosnék egy szörnyeteg elől... a bestia...

Gyengék:

Nagyon jól kezdődik. Ha az egészet elolvastam volna, akkor tudnám sorolni a gyengéit. Mivel ez még nagyon az eleje, nem tudok a történet felépítésére, a cselekmény továbbfűzésére mondani semmit.

2012. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem király, én legalábbis biztosan elolvasnám a könyvet, tudod ez pont az én stílusom (mármint a horror/fantasy). az előző verzió sem volt rossz, viszont ez a második tényleg jobb egy kicsit (habár ez csak egy 14 éves véleménye) minden esetre ha befejeznéd, légyszi mindenképpen szólj mert el szeretném olvasni.. :)
2012. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik! :)
2013. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!