Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit tudnátok ajánlani egy 12...

Mit tudnátok ajánlani egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és nagyon-nagyon szeretek olvasni. Csak az a baj, hogy már nem nagyon tudok mit... Olvastam a "korosztályomból kiemelteket": Harry Potter sorozat, Meg Cabot szinte összes könyve , SzJG sorozat, Jacquline Wilson összes könyve.

Szerintetek elolvashatom Az éhezők viadalát? Nekem való?



2012. júl. 23. 08:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ajánlom Carlotte Bronte-től a Lowoordi árva című könyvet. Komolyabb könyv mint a Jackueline Wilsonok. Én most azt olvasom. MARHAJÓ!
2012. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Én is vörös pöttyös könyvet ajánlanék: A "Tizenhárom okom volt..."

című könyv nekem nagyon tetszett. Igaz hogy nem igazán gyerek könyv, de én is annyi idős vagyok mint te..és szerintem egyszer olvasd el, de többször ne, mert 1 kicsit uncsi.. :-)

2012. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Az előttem felszólalók által ajánlott könyvek után lehet gyerekesnek fog hangzani de én nyugodt szívvel tudom neked javasolni a KÄstner könyveket (egy-egy délutános olvasmányok)és ha szereted a kicsit történelmi szállal rendelkező könyveket akkor Fekete István regényeit is ajánlom.Ha szereted a krimit akkor pedig Agatha Christie regények elég olvasmányosak. Amúgy olvasd el nyugodtan az éhezők viadalát mert nagyon jó könyv, abban sokaknak igaza van hogy van egy enyhe politika is társadalom kritikája, amit még nem értesz de legfeljebb ha tetszett a könyv akkor ha nagyobb leszel újra olvasod.:) Jó olvasását mindegyikhez!
2012. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

szia én is 12 éves vagyok és ezek a kedvenc könyveim : (romantikus, eseménydús, fantáziával teli)

1. CSitt csitt, silence,cesrendo- Becca Flitzpatrick

2. Vámoirakadémia 1-6ig-richelle Mead

3. Csók pont jókor Alex flinn

4. Lúzerek és Bálkirálynők-alyson noel

5. Fallen, torment-Lauren kate

6. Kristin Cast pokoli csók

7. Tökéletes kémia- Simone Elkes

8. 13 okom volt

2012. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Darre Shan könyvei tényleg nagyon jók. a Vámpírkönyvek és a Démonvilág sorozat is :) Az legalább sokáig eltart, mert az első 12 kötetes, a másik pedig sajnos csak 10 :) De Darrennek van még egy könyve, ami gyerekeknek való, nem sokan ismerik, Kojaszan a címe, és ilyen szellemes-kislányos sztori.

Vagy van még a Varázskör sorozat is Debra Doyle és James D. Macdonald írták. (rövid kis könyvek, 8 részes).

2012. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Vanuu06 ***** válasza:
Én 12 évesen nagyon szerettem a 'Meselovagok'-at :) Lehet, hogy így kicsit bután hanzik.. de izgalmas.. fantáziadús kõnyv.. :) 15/L
2012. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 27. 10:52
 18/25 anonim ***** válasza:
Olvastam, és igen, ajálom neked :)
2012. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Én is 12 vagyok, imádok olvasni. Azt javaslom olvasd a Vörös pöttyös könyveket meg Meg Cabot könyveket, még jó a Nem tom kitől a Tűzkönny, jégszikra, tűzcsillag. Ezeket nagyon ajánlom!!
2012. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem való az éhezők viadala egy 12 éves lánynak? Na ne röhögtess. Nyugodtan olvasd el, érdemes.
2012. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!