Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keleti filozófiával, vallásokk...

Keleti filozófiával, vallásokkal, bölcseletekkel, kultúrával kapcsolatos könyvek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 08:26
 1/6 anonim válasza:

Tom Lowenstein: Buddha látomása

[link]

Ez egy nagyon jó könyv, nekem megvan.

Antikváriumokban próbáld ha megtetszik.

Holnap is irok, van egy másik otthon, de nem jut eszembe a cime és nem otthon vagyok.

Szerintem, menj fel egy könyves honlapra, a böngészőben keress rá, hogy vallás, azon belül pedig találsz buddhizmus, hinduizmus stb kategóriát. Iszonyú mennyiségű irodalom van a témában, felsorolhatatlan. De nekem a fent leirt nagyon tetszett, képekkel teli, izléses, érthető, szép könyvecske.

2012. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és várom a másikat is
2012. júl. 26. 09:11
 3/6 anonim válasza:
Irok majd! a másik könyv többféle keleti vallást taglal, nagyon átlátható, az is képes, szval nem olyan száraz és nagy alakú. megirom majd este! de nekem csak ez a 2 van! helyedben benéznék egy rendes könyvesboltba és ott bele tudsz olvasgatni. Nna este jövök.
2012. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ma estére küldöm a könyv cimét, elnézésed kérem, tegnap későn értem haza és bevallom elfelejtettem :( bocsika.
2012. júl. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond:) türelmes vagyok...
2012. júl. 28. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
buddhizmusról: A Buddha tanítása-valpola ráhula
2015. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!