Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Igaz ez? (SZJG)

Igaz ez? (SZJG)

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a 7. rész végén az valakit az osztályból elüt egy autó, és tolószékes lesz? Mert eléggé sok helyen olvastam ezt, de akárhogy kerestem, nem volt fenn a hivatalos oldalon. De a rajongói blogokon igen. Nem tud valaki erről pontosabb infót adni? (Azt írták, hogy valszeg Andris, Robi vagy Gábor)

2012. júl. 28. 12:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igazából én ezt nem hallottam, de szerintem nem lesz ilyen. Mégis miért lenne érdekesebb pl. Gábor karaktere, ha tolószékes lenne?? Az első napokban biztosan mindenki sajnálná, de attól még nem lenne "menőbb". Cortez nem azokat "veszi be" a társaságába (már ha csinál ilyet), akik menők, mert sérülésük van, hanem azokat akikkel általában lenni szokott. Tehát nem lehetne felpörgetni Gábr életét/karakterét azzal, hogy elüti egy autó!

Szerintem tehát NEM lesz.

2012. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmilyen baleset! ;)
2012. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én kiolvastam!És ez egyáltlán nem giaz!Csupán valamelyik rocker eltöri a kisujját.De azt se mautó okozza csak ráesi ka szekrény.
2012. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ami fotel, de mindegy.
2012. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hülyeség semmi, de SEMMI hasonló nincs benne!!
2012. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Smiling Girl ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy Ricsit állon rúgták egy koncerten (ezt elég sokszor emlegette :DD) És Dave-et kirabolták...
2012. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

URISTEN!!!! ez nagyon nagy marhaság ijen hülyeségeket, hogy tudnak kitalálni??????

ILYENEKET SENKI NE HIGGGYEN EL!!! CSAK AZT AMIT LAURA MOND!!!!!

2013. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azóta már olvastam a könyvet. úgyhogy tudom, hogy nem történik semmi ilyesmi :)
2013. márc. 6. 21:03
 19/19 anonim ***** válasza:

A 8-ban Andris bekerül a kórházba mert át akarta ugrani Zsák székét de megbotlik és agyrázkódása lesz. Amikor be szál a mentőautóba Mádayval Akkor

Andris:Ne engedje, hogy kivegyék az agyam.

Máday: Nyugodj meg fiam, neked olyanod nincs.

2013. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!