Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki szeret még manapság krimit...

Ki szeret még manapság krimit olvasni?

Figyelt kérdés
Van még, aki szereti a krimit, vagy mostanában már csak a fantasy könyvek mennek? Próbáltam véleményt szerezni egy készülő regényhez, de egyszerűen senkit nem találok. Érdemes még ilyesmivel foglalkozni?

2012. aug. 3. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig imádok krimit olvasni, bár leragadtam a régi Agatha Christie könyveknél.
2012. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
en leslie l lawrence krimijeit nagyon szeretem, es szerintem igen, van kereslet krimire, mivel abbol van a legkevesebb.;)
2012. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Én!

Ki nem állhatom a fantasyt. Na jó ez túlzás, mert van azért pár, ami még szerintem is jó, de egyszerűen idegesít, ha egy könyv nem realisztikus világban íródott.

Én inkább az ilyen amerikai krimiket szeretem, mint R.Chandler, R.Macdonald, vagy L.Block könyvei. Régebben olvastam sok AC-t is, mostanra valamiért leszoktam róla.

2012. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért megnyugtató, hogy valaki olvas még krimit, és érdemes írni. Kicsit elbizonytalanodtam, de segítettetek :)
2012. aug. 4. 11:34
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Szia! IMÁDOM A KRIMIKET! Szerintem érdemes belekezdened egy ilyen regénybe mert ha jól sikerül biztos nagy sikere lesz!
2012. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Hát persze, hogy van! Például én is :) Mostanság ráadásul egyre többet olvasok, mindegyik nagyon izgalmas, van, amikor 2 nap alatt kiolvasok egyet :DDD
2012. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lenne esetleg valaki, aki szívesen letesztelné, hogy milyen eddig a történet, amit írok? :)
2012. aug. 4. 12:51
 8/17 anonim válasza:
Nekem nyugodtan elküldheted privibe :)
2012. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is!:)
2012. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretem a krimiket, próbálkozok írással és krimiket írok, főként. Nekem is elküldheted, szívesen beleolvasok. :)
2012. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!