Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem jó fantasy...

Mondanátok nekem jó fantasy regényeket?

Figyelt kérdés
Inkább nem is fantasy, hanem light fantasyra gondolok. Valami olvasmány kellene amiben van egy kis természetfeletti, de nem olyan jellegű, mint pl. a Gyűrűk ura. Harry Potter meg volt :D Ja és 15/L vagyok. Köszönöm a válaszokat! :)

2012. aug. 14. 09:07
1 2 3
 1/22 DonnieDarko ***** válasza:
2012. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Scott Westerfeld: Csúfok triológia (másik két része A Szépek, és a Különlegesek)

Lois Lowry: Az Emlékek őre triológia (másik két rész: Valahol messze, Hírvivő)

Philip Pullmann: Az északi fény, filmben megjelent, Aranyiránytű címmel, ez is triológia, másik két részt még nem olvastam, de: Titokzatos kés, a Borostyán látcső, magának a sorozatnak a címe pedig Az Úr sötét anyagai

Viktoria Forester: A lány aki tud repülni

Böszörményi Gyula:9...8...7...6...5...4...3...2...1...(Ez is triológia, első része a 9...8...7..., stb...)

Ar első kettő a jövőben játszódik, az összes nagyon elgondolkodtató, érdekes, és izgalmas, az utsó démoni jellegű, kicsit misztikus. Jó olvasást!!!

2012. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mentek a zöld kezek. Nagyon köszönöm a válaszokat mindegyiknek utánanézek! :)
2012. aug. 14. 18:53
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Most író nem jut eszembe, rég olvastam, de van egy ilyen című könyv: Az álruhás lovag. Nagyon igényes fantasy, komoly. Négy része van, én mindenképp ajánlom, bár nem mostani könyv, mégis nagyon jó!

Amit én még olvasok az a Vörös pöttyös könyvek, szerintem azok is jók, bár már fogtam ki olyat, ami nem tetszett. De ízlések és pofonok.

Valamint most olvastam egy könyvet a címe Az imádott Jenna Fox. Ez mélyen megérintett, mondjuk kicsit ki is babrált a lelkivilágommal, de egyszerűen imádtam.

2012. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
ÉHEZŐK VIADALA TRILÓGIA!!!!
2012. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Éhezők Viadala mindegyik kötete megvolt :DD Imádtam. Ment a zöld kezecske, utánanézek a könyveknek, és köszönöm :)
2012. aug. 16. 07:42
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
ha 15éves vagy akkor a Darren Shan vámpírkönyvek-démonkönyvek fog bejönni azt pont ennyi idősen kell elolvasni
2012. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Anthony Horowitz: Az ötök ereje-sorozat

Lois Lowry: Az emlékek őre

2012. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Wings-Spells-Ilusions sorozat az író neve nem ugrik be

Alyson Noel evermore halhatatlanok sorozat

Meg Cabot Hívószám 1-800 sorozat

Lois Lowry Hírvivő

Angie Sage: Szeptimusz sorozat

Kerstin Gier Rubinvörös- Zafírkék

Matched-Crossed


Egyenlőre ennyi ugrik be

Én mindegyikért oda voltam

2012. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
esetleg még Robert Jordan idő kerese sorozat
2012. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!