Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem jó fantasy...

Mondanátok nekem jó fantasy regényeket?

Figyelt kérdés
Inkább nem is fantasy, hanem light fantasyra gondolok. Valami olvasmány kellene amiben van egy kis természetfeletti, de nem olyan jellegű, mint pl. a Gyűrűk ura. Harry Potter meg volt :D Ja és 15/L vagyok. Köszönöm a válaszokat! :)

2012. aug. 14. 09:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
kereke*
2012. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pontozás és utána nézegetek. Közben a kezembe akadt a Da Vinci kód, szóval azt is elkezdtem olvasni :D A Vörös Pöttyös könyveket annyira nem csípem, nem annyira összetett a sztorijuk. Valami csavarosabb lenne a tuti :D
2012. aug. 18. 16:47
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
George R. R. Martin: A tűz és jég dala. A legjobb fantasy! :D
2012. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is Darren Shan könyveket ajánlanék, most olvastam ki az utolsó ( 12. ) részt, és oda vagyok meg vissza :)Az első részéből film is készült (A rémségek cirkusza) NAgyon jó!

Ajánlanám még Philip Pullman trilógiáját, az úr sötét a anyagai néven ( Az arany iránytű, A titokzatos kés, A Borostyán látcső). Ennek szintén az első részéből csináltak filmat is.

Ott van még az Éhezők viadala trilógia amit imádtam! ( Éhezők viadala, Futótűz, A Kiválasztott)

Nekem ezek a kedvenceim, és szerintem mindenkinek tetszene, annyira jól vannak megírva :)

2012. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ha esetleg a darren shant elolvasod megnenézd a filmet mert elrontja az egész élményt... csomo olyan dolgot lő le amit nem az elején kéne...
2012. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A trónok harcát elkezdtem, de tudomásom szerint az 18 éven felülieknek van inkább. Meg kicsit belekavarodtam a sok névbe :D Az Éhezők Viadalát nagyon szerettem, az összes részt elolvastam. Ezt a Rémségek cirkuszát megnézem, de akkor biztos hogy egyelőre nem nézem meg a filmet ;) Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kezecske :)
2012. aug. 24. 08:22
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Trónok harcában van egy kis 18+, de ha nem zavar, olvasd nyugodtan, én 14 évesen olvastam először. xD
2012. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 vargaB ***** válasza:
Stephen King Setét Torony sorozata :)
2012. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A vörös pöttyös könyvek (bár előttem felsoroltak már pár ilyet..:D) de a legtöbbbje iszonyat jó.
2012. aug. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én Vörös pöttyösök közül a következőket olvastam: Csitt, csitt, Crescendo, Silence, Twilight (kivételesen ez nem tetszett), A boszorka fénye, Jóslatok hálójában. Talán a Csitt, csitt még úgy ahogy megfogott, de a többit túlságosan gyengének érzem. Köszönöm az eddigi ötleteket, beleolvasgatok mindegyikbe. Ahogy elnézem ezt a Rémségek cirkuszát elég sokan ajánlottátok :P
2012. aug. 29. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!