Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Metró 2034-gyel kapcsolatban...

Metró 2034-gyel kapcsolatban lenne két kérdésem?

Figyelt kérdés

Lenne 2 kérdésem a Metró 2034 c. könyvvel kapcsolatban.

Elolvastam, és :


1. Artyom meghal benne, vagy életben marad ?

2. Lesz e a könyvenek folytatása ?



2012. aug. 21. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

(Szerencsére) elég keveset szerepel benne benne, de emlékeim szerint a végén feláldozza magát.

A folytatást pedig nem hinném, hisz már ez se volt igazából folytatása a 2033-nak.

2012. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

KÁR ÉRTE, NAGYON KEDVELTEM PEDIG ARTYOMOT !!! :(


MEG A REGÉNY VÉGE SE TETSZETT, NYITOTT KÉRDÉSEKET HAGYOTT MAGA UTÁN, A FOLYTATÁST IS AZÉRT KÉRDZTEM, KÁR !

2012. aug. 21. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Folytatása biztosan nem lesz, de nemrég jelent meg angolul a Metró 2033-nak az eredeti története (de lehet, hogy csak a neten van fenn). Ezt igazából epilógusnak szánják, szóval a történet még 2033-ban játszódik. A címe pedig ez, ha érdekelne: Metro 2033: The Gospel According to Artyom
2012. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rákerestem és érdekesnek tűnik, vajon mennyi esély lehet rá hogy megjelenik magyarul ?
2012. aug. 22. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!