Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti megszoktátok venni a...

Ti megszoktátok venni a könyvesboltból vagy ki veszitek a könyvtárból azt a könyvet ami érdekel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Először beleolvasok könyvtárban, aztán ha jó és érdemesnek ítélem megveszem.
2012. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Először mindig könyvtárba megyek, mert sokat olvasok. Ha nem találom meg, mert nagyon "friss" a könyv, vagy a könyvtárnak nincsen meg, akkor keresek a neten pdf formátumot, és letöltöm,ű. Ha az sincs, és elepedek, hogy elolvassam, akkor megveszem.
2012. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én meg rukkolázok! :)
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 halibel ***** válasza:
Interneten megnézem, hogy érdekel-e, majd megrendelem/elmegyek a könyvesboltba. A könyvtárakat nem szeretem, se interneten olvasni.
2012. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha olvastamn egy könyvet ( mondjuk könyvtárit vagy amit barátnőmtől kaptam kölcsön) és tetszett, a 2. részét megveszem.

Venni akkor szoktam, ha hallom a barátnőimtől hogy XY könyv nagyon jó, vagy tényleg ha már olvastam az előbbi részeit is.

2012. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én megveszem azokat a könyveket, amelyek érdekelnek.
2012. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tehetem, kiveszem könyvtárból. Ha nem, akkor általában megvárom, amíg ki tudom venni könyvtárból. :) Ha friss mű és mindenképpen szükségem van rá, akkor megveszem. (Ha nagyon tetszett, akkor az első könyvtári olvasás után általában beszerzem.)
2012. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbb könyvtárban megnézem, elolvasom/beleolvasok. Elég húzós pár könyv ára, szóval nem jól jönne ki, ha mindent simán megvennék, csak mert szép a borítója.
2012. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában antikváriumban vásárolok, könyvesboltban azokat veszem meg, amik nagyon érdekelnek és máshol, olcsóbb forrásból nem tudtam megszerezni.
2012. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiveszem könyvtárból, és ha nagyon jó, (vagy előre tudom, hogy nagyon jó lesz), akkor veszem meg. Ezért vagyok mindig bajban a könyvutalványokkal. Ha végtelen mennyiség lenne, jó, de úgy, hogy meg van szabva egy keret, úgy sosem tudok dönteni.
2012. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!