Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne a könyvem...

Lucky04 kérdése:

Titeket érdekelne a könyvem (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Az alapötletem az lenne, hogy van egy lány aki kiskorában egy nindza iskola félébe küldenek ami egy nagyon kis településen van. Az az iskola azonban megszűnik és a lány barátaival megpróbál boldogulni egy nagyvárosban.


Amúgy 12 éves vagyok és ne írjatok olyat, hogy fiatal vagyok, mert én magamnak írom a könyvem és nem szeretnék mesterművet beőle.



2012. aug. 23. 13:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy döntöttem még várok egy picit ugyanis írok egyszerre több könyvet is és az egyikről már konkrét elképzeléseim vannak nem úgy mint erről, de előbb utóbb mindenképpen nekiállok.
2012. aug. 30. 17:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia, át küldenéd nekem pár (akár) félkész sztoridat? Szívesen írok róla kririkát.

(írj priviben, és megadom a mélem)

2012. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Helló engem érdekelne és ha begépelnéd és elküldenéd az e-mailomra akk szivesen elolvasnám:


arias.wolf.art@gmail.com

2012. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jó sztori lesz belőle,én is most kezdek el írni..De ha több könyvet is írsz az igen!

12/L

2012. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

huh, nekem már ott izgalmas lenne, hogy nidzsasuliba küldik :) azokat a kalandokat is szívesen olvasnám :)


egyébként az alapsztori rendben van. Az első könyved úgysem arról szól, hogy profi legyen... ezt nevezik szárnypróbálgatásnak :)


Tanácsom, írj vázlatot! Iszonyat utálatos dolog, nekem maga a pokol, de sajnos nagy a haszna... elkerülhető vele az összezavarodás, elsikkadás és a félbehagyott munka :)

hajrá :)


sok sikert :)

2012. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekelne most ahogy olvastam a lényeget nagyon kiváncsi lennék hogyan boldogulnak a nagyvárosban....



itt vannak a tanácsok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__723534--k..

2012. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!