Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadala c. film...

Az éhezők viadala c. film mennyire hű a könyvhöz?

Figyelt kérdés
Kb. az érdekel hogy olyan mint az alkonyat ahol csak apró részletek nem egyeznek, vagy mint a Vámpírnaplók, ahol a filmen Elena testvére, Jeremy, ha jól tudom 15-16 éves, könyvben pedig Margaret aki 10 körül jár

#Az éhezők viadala #Az éhezők viadal könyv
2012. aug. 29. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hidd el egyezik, kivéve a dísztűs részt, ahol nem Marge adja neki (akit am kihagytak a filmből), hanem Prim, és a végén amikor Haymitch-csel dumál azt is kivágták, Ruta neve Rue, és további ilyen apróságok, de am egyezik.
2012. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért is kérdezem, mert meg szeretném vásárolni a könyvet, de csak ha egyezik, nem mint a Vámpínaplók. A film jó, de a könyv nem. Az átalakítások miatt lett jó a film is.
2012. aug. 29. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:
az a jó a könyvben, hogy leírja k. mitgondol, a filmben semmi ilyet nem találni, vagy mi
2012. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ööö... Ruta neve a könyvben is Ruta, nem?

Amúgy nekem maga Katniss karaktere tök más a filmben. A filmben sztem olyan, mint aki tökre nincs benne abban a játsszuk el, h szerelmesek vagyunk Peetaval. A könyvben tökre belejön és nem esik nehezére a dolog. Szval nekem a főszereplő karaktere nem úgy jött át filmben, mint a könyvben.

2012. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezért is szeretem a könyveket. Szenvedélyes Fantasy olvasó vagyok.
2012. aug. 31. 00:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ezen én is sokat agyaltam, hogy most ez színjáték, vagy tényleg beleszeretett. De a kommentedet látva most már világos hogy hogy áll a helyzet. :)
2012. aug. 31. 00:55
 7/11 anonim válasza:
A filmet csak egyszer láttam, de ha jól emlékszem a filmben Lavinia (a vörös avox lány) példaul nem szerepel, mert kivágták a jeleneteit. Szerintem merőben más a kettő, ugyanarról szól, minden ugyanaz, mégis mintha két dologról beszélnénk. A filmet megnézed, tetszik meg minden, de a könyv szerintem lebilincsel és újra és újra elakarod olvasni, mígnem már kívülről fújod a történetet.
2012. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze hogy más, de engem az érdekelt hogy alap dolgok vannak-e benne megváltoztatva. Az tény és való hogy a könyv mindig jobb. Az egyetlen ami kivétel, az a Vámpírnaplók számomra, mivel ahogy fent is írtam nagyon alap dolgok vannak benne megváltoztatva, habár ha a könyvet olvastam volna először és nem látom a filmet, most a filmet utálnám nem pedig a könyvet ebben biztos vagyok.
2012. szept. 8. 01:20
 9/11 anonim válasza:
Olyan égbekiáltó változtatások nincsenek, szóval nem fogod azt hinni, hogy két külön történet viseli ugyanazon nevet! :D Minimális változtatások vannak, de szerintem élvezhető mindkettő.
2012. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amúgy 1. válaszoló: Ruenneve amúgy us Rue, csak amikor ledordították magyarra, akkor a Rue-t is átírták Rutára
2012. nov. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!