Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért cikizi mindenki a szent...

Miért cikizi mindenki a szent johanna gimit? 12/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
speciel én még csak olyan tinilányokkal találkoztam eddig, akik rajonganak érte
2012. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvasom, nem cikizem, és nem is érdekel. Az viszont már idegesít, hogy minden egyes nap kerülnek fel hozzá kapcsolódó kérdések, és sok kérdés ugyanarról szól.


Egyébként nagybetűvel írjuk.

2012. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 rajcziz ***** válasza:
68%
Én nem cikizem, hanem kritizálom, a kettő között van különbség. Egyébként pedig azért teszem ezt, mert nem tetszik nekem.
2012. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg azért mert semmi irodalmi értéke nincsen, történet szempontjából teljesen közhelyes és a fiatalok az igazán jó könyvek helyett ezt olvassák.
2012. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Legalább olvasnak a fiatalok, és bizony ez megágyazhat akár a későbbi komoly irodalomnak is.
2012. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
86%
nem cikizi mindenki...nagyon sok embert ismerek aki már fanatkus.Csak ez engem nem vonz.Inkább olvasok valami komolyabbat aminek értelme is van,nem csak tinédzserekről szóló szerelmi meg ilyen témák:)
2012. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 chrishu ***** válasza:
70%

Engem idegesít, hogy mindig arról kérdeznek, hogy rajni vagy ki a franc összejött egy Laurával vagy kivel...

Meg amikor megkérdezik, hogy "Ajánlotok egy könyvet?" akkor leírok olyan jó könyveket mint a Harry Potter, a legendás Gyűrűk ura meg ilyenek de más leírja, hogy Szent Johanna gimi oszt cső ő a király meg a könyve...

Twilightot is szívesebben olvasom! Ez nem egy Szent Johanna gimi fan club szóval érthető, hogy nem szereti mindeni...

2012. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Aki a művészi értéket keresi a könyvekben (mint pl. én), annak a SZJG valahol a rangsor végén van.

És igen: nem cikizem, hanem kritizálom.

Meg nem értem, hogy miért nem lehet egy fanclubban, vagy ilyesmiben feltenni a sok, gyakran egyforma kérdést.

2012. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyetek olyanokkal, akik szeretik a könyvet, és kész. Hogyha nem érdekel titeket, akkor ne figyeljetek oda, vagy keressetek más társaságot.
2013. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6-os egyetértek:)
2013. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!