Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 14 éves lány vagyok és olvasni...

14 éves lány vagyok és olvasni szeretnék jó könyveket! Tudnátok párat ajánlani amiről jókat hallotatok vagy ti is olvastátok és tetszett?

Figyelt kérdés

(szentjohanna gimi,neveletlen hercegnő naplója stb....) ilyesmiket olvastam eddig,de szeretem a rejtő jenő könyveket is..

ELŐRE IS KÖSZI!


2012. szept. 1. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

R. A. Salvatore: az Útonálló ( plusz folytatások)

Trónok harca

Harry Potter

Stephen King: Ragyogás ( ez a legeslegjobb könyv, amit valaha olvastam, pedig nem vagyok S.K rajongó), remény rabjai, Christine

Agatha Christie: tíz kicsi néger ( nálam ez a második, ha szereted a krimit, nem fogsz csalódni. Ha nem szereted, akkor ezen könyv olvasása után biztos fogod.) , sok-sok poirot könyv

Arany iránytű ( plusz folytatások)

A Kitaszitott ( plusz folytatások)

Kama Sutra (:D)

2013. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Nem láttam a válaszok közt még, így Ally Carter Gallagher lányos könyveit ajánlanám. Itt többet megtudhatsz róla: [link]

Én az első kettő kötetét olvastam, ami nagyon megragadott.

Lehet, hogy kicsit unalmasnak találod az elejét, de ahogy olvasod egyre izgalmasabbá válik. :) 15/L

2013. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!