Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King-től mit tudtok...

Stephen King-től mit tudtok ajánlani, ha még egy könyvét sem olvastam?

Figyelt kérdés
egyik barátnőm ajánlotta Stephen King műveit, csak nem tudom, hogy melyikkel is kezdjem. Ezelőtt még sosem olvastam tőle egy könyvet sem, de nagyon felkeltette az érdeklődésemet. At mondta, hogy a Ragyogás nagyon kemény, és hogy ő a Cujo-t ajánlja. Tudtok segíteni?

2012. szept. 8. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a Cujóval kezdtem, szerintem nagyon jó. Ha kezdő vagy, tartózkodj az olyan lassan hömpölygő, vontatott, lélektani írásoktól, mint a Bilincsben vagy a Rémkoppantók.


Szerintem King nem annyira félelmetes, mint beállítják, inkább izgalmas. Példuál az Állattemető az nagyon kmény könyv, még el is sírtam rajta magam. Ha gondolod, olvasd el. Sokan ajánlják az Azt.

Jó még a Tortúra, A mobil, Hasznos holmik.

2012. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:) én is a Cujo-ra gondoltam első könyvnek:)
2012. szept. 8. 14:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán a halálsoron.
2012. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Furcsa hogy a Setét torony sorozatot senki nem említi,pedig szerintem az író legjobb munkái között van.Több könyvét is olvastam a nyáron,de ha valaki tanácsot kérne hogy mit olvasson Stephen Kingtől, a Setét tornyot említeném az összes általam olvasott King könyv előtt.
2012. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én az Az-t olvastam elsőnek, miután függő lettem.:) Mára már szinte minden könyvét elolvastam. A legjobbak szerintem: A remény rabjai, Christine, Cujo, Tűzgyújtó, Tortúra, Állattemető, Halálos árnyék.
2012. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm indenkinek :)
2012. szept. 9. 11:40
 7/10 anonim válasza:
A Setét torony sorozat nagyon jó, csak nem árt néhány művet elolvasni előtte, mert elég sok sztori és cselekmény összefut benne előző könyvekből. Pl. a pap a borzalmak városából stb. Egyébként kedvenceim a Carrie, Az, Rémautó.
2012. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fery66 válasza:
Tűzgyujtó
2012. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát húú elsőre azt hittem hogy dóri vagy:)

szval én a tortúrát tudnám ajánlani elsőne mert nem annyira durva a történet mégis jó

eddig túl vagyok a cujo ragyogás tortúra christine titkos ablak titkos kert mobil remény rabjai hasznos holmik rémautó könyveken és az eggyik (talán a kedvenc) íróm

sok sikert a könvekhez

2012. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Ragyogással kezdtem, majd a Titkos ablak, titkos kerttel, Tűzgyújtóval, Duma Key-jel folytattam :) Tapasztalatból mondom, ha a Ragyogással kezded, soha nem fogsz tudni lekopni Kingről :)
2012. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!