Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King: Cujo, AZ, A...

Stephen King: Cujo, AZ, A ragyogás, Tortúra, Állattemető, A mobil. Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

első könyvem lesz Kingtől, Ti mit ajánltok?

14/L



2012. szept. 8. 18:00
 1/7 anonim válasza:
Cujo vagy a Mobil
2012. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állattemető
2012. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2012. szept. 9. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Cujo- t olvastam tőle először, de a legfélelmetesebb könyve számomra a Ragyogás volt.
2012. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek talán a Cujo-t vagy A mobilt kellene elolvasnod. Mindegyik King könyv remekmű szerintem, későbbiekben mindenképp olvasd el A ragyogást, az Állattemetőt és A remény rabjait.
2012. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 delusion ***** válasza:

Nehéz kérdés, az Állattemetőt nem olvastam, a többit igen (ráadásul javarészét én is valahogy 11-14 között).


Az AZ szerintem túl sok egy gyereknek, és ezt ne vedd magadra. Való igaz, hogyha valaki hosszú távra keres olvasnivalót, akkor tökéletes választás (én egy télen vagy nyáron át olvastam, szerettem nagyon).


A Tortúrát tartottam sokáig a kedvenc King-regényemnek, igazából nem tudom, hogy miért. Nagyon időtálló darab.


A Mobil se rossz, annyi bajom van vele, hogy teljesen elfelejtettem már a végét, és ugyanez elmondható a Ragyogásról is.


Igazából egyikkel se jársz rosszul... :) sőt, ha tetszik akármelyik ezek közül (gondolom olvastad azóta már valamelyiket), akkor érdemes mindnek adni egy esélyt.

2012. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én A ragyogást ajánlanám, én azt olvastam el először (14 évesen) és nagyon tetszett. :) Most éppen a Tortúrát olvasom, és eddig az is nagyon jó. :)

15/L

2013. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!