Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van különbség ugyanazon...

Miért van különbség ugyanazon könyv árai között, az Alexandrában? Jelen esetben ez a Battle Royale.

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2012. szept. 19. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az egyik 30 grammal kevesebb,gondolom akkor az egyik puha,a másik keménykötésű,de nem biztos ez.
2012. szept. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen,én is észrevettem, hogy könnyebb és hogy mások a méretek,de azért ezer ft különbség...és ki az, aki ezért a drágábbat venné? Nem tudom mi értelme ennek,de legyen..:)
2012. szept. 19. 00:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak emiatt nem vennék drágábbat,de ha tényleg más lenne a kötés és csak 500 alatti lenne a különbség akkor azt venném.
2012. szept. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az egyik 2006-os kiadás, a másik 2010-es. Ennyi a különbség, és ezzel együtt természetesen a régebbi az olcsóbb. (De már nem rendelhető.)
2012. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De mellesleg e-book formában is el lehet olvasni ingyen.Nem ugyanaz,mintha a kezedben lenne a könyv,de ha van hozzá könyvolvasód,akkor majdnem olyan jó tud lenni.
2012. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az e-book úgy elrontja a könyvek jellemét. :/ Főleg egy Battle Royale-nál, ami egy fantasztikus könyv és ha már valaki el akarja olvasni/megvenni, akkor az papíralapon tegye. :)

Én, ha lehet az olcsóbbat venném, mert a borító és a tartalom ugyan az.

2012. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze,én is egyetértek,nem jó dolog így olvasni egy könyvet,de ha mindenképp el akar valaki olvasni egyet,akkor megteszi azért ez is.Ideiglenes,aztán legfeljebb később megveszi a könyvet is,ha kell neki.
2012. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam egyszer gépen olvasni,de valahogy nem volt meg a varázsa, és hallottam, hogy ez jó könyv, ezért szeretném klasszikus módon elolvasni.Igy mondjuk a szemem se bánja annyira..:)
2012. szept. 21. 02:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem gépre értettem.Van ilyen könyvolvasó.
2012. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van,csak kicsit drágább, mint a könyv..xD
2012. szept. 21. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!