Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Mást idegesít Reni...

SZJG! Mást idegesít Reni karaktere?

Figyelt kérdés
Az első 3-4 könyvben még bírtam, mert a korához képest viselkedett, de hiába egyre idősebb, ugyan azon a szinten ragadt...
2012. szept. 23. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első könyveb is éretlennek tartottam és ha nincs Kinga, akkor egy nagyon szerencsétlen ember lett volna belőle.
2012. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Engem is idegesít, még az 1. 2. könyvben értelmes 14 évesnek tartottam, de aztán valahogy megragadt ezen a szinten.

Bár én nem vagyok SZJG fan amúgy se, de jobb lenne a könyv, ha Reni nem ilyen lenne.

2012. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem talán csak az idegesít Reniben, hogy nincs benne semmi büszkeség...Hagyja, hogy megalázzák és beszóljanak neki, nem védi meg magát... Vagy ezzel csak én vagyok így?:D
2012. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
csatlakozok! néha úgy feltudnám pofozni az értetlensége, tulságos kétségbe esése miatt. engem az a vége felé már nagyon idegesített, hogy Cortez nem szólt hozzá egy nap vagy húúú szegény csaj! Cortez 2 napig nem szólt hozzá! erre ő , megyek telesírom a párnámat vagy maratoni Bőgés indul! én szeretem az szjgt de ez annyira kitudott akasztani, kisdolgok miatt is annyit bőgött, konkrétan sajnáltatta magát...
2012. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele! :P ://
2012. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most legutóbb azon akadtam ki picit, amikor a 6. könyvben Kinga elrángatja Renit futni, és amikor szól az anyukájának, hogy elmegy, ő csak annyit mond: "Játsszatok csak!" Reni talán szólhatott volna, hogy hát anyu, 17 vagyok már... Így egyáltalán nem tudok azonosulni a szereplővel, mert nem is kamasznak tűnik a gondolkodásmódja alapján... :) Amúgy köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 23. 23:05
 7/18 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a 4. válaszolóval. Az elején még el-el viseltem, hogy Renit ennyi piti kis dolgok kikészítenek, de már engem is egyre jobban idegesít. Már nekem is többször volt, olyan érzésem, hogy mindjárt felpofozom. Vagy abban reménykedtem, hogy Kinga megteszi helyettem...
2012. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Engem nagyon! De szerencsére ott vannak a többiek, akik miatt izgalmasabb lett...
2012. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Diamond ♥ ***** válasza:
70%
Reni borzalmasan önző,idegesítő,és csak saját maga érdekli,és ráadásul úgy gondolkozik mint egy óvodás.Először a heteik részben panaszkodik,mert nem tudja,miből akar érettségizni,aztán amikor mások segíteni próbálnak neki,akkor meg nyavalyog.Persze ha nem segítenének neki,akkor meg az lenne a baj.És nem veszi észre hogy másoknak sokkal nagyobb problémái vannak nála.Panaszkodik,pert pénzt adnak neki a nagyszülei karácsonyra.Cortez alig ismeri a szüleit,és panaszkodik?Nem.
2012. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért azt vegyétek figyelembe, hogy más szemszögből látjuk Renit és a többieket. Reni maga írja a naplóját, a belülről mutatja, a többieket viszont kívülről, külső szemlélőként látjuk.
2012. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!