Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG! Mást idegesít Reni...

SZJG! Mást idegesít Reni karaktere?

Figyelt kérdés
Az első 3-4 könyvben még bírtam, mert a korához képest viselkedett, de hiába egyre idősebb, ugyan azon a szinten ragadt...
2012. szept. 23. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

A saját szemszögéből írja le és ezért még kínosabb, hogy a falat kaparom tőle. Együtt kellene éreznem, vagy beleélnem magam a helyzetébe, de én csak szánom és pofoznám egyszerre.

Csak a többiek miatt olvasom :)

2012. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kicsit kiakasztó a viselkedése, dee végülis meg lehet érteni 1-2 dolgot.Azért viselkedik kicsit így, mert sztem egy csomót piszkálták, hogy "stréber" meg ilyenek.Aztán a szülei meg azért viselkednek gyerekesen, mert nem tudják kezelni Renit állandóan csak a kamaszkezelő könyvet bújják.És még azt hiszik gyerek.reni meg ha beszólna nekik abból őrült vita lenne, mert a szülei, hogy még stb.És egyszerűen nem tudja ki ő(nincs önismerése)Szerintem.
2012. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Reni a maga módján egyszerre önző, végtelenül szerencsétlen, de vannak jó tulajdonságai: Ha rájön egy hibájára, nem letagadja, mint sokan, hanem tesz ellene. Segítőkész is néha, de azért meggondolatlan is. (pl amikor átmegy Cortezhez hajnali kettőkor.) A szülei meg... Elkényesztetik, és nem veszik észre, mi is van egyetlen gyerekükkel. Leiner Laura úgy találta ki Renit, hogy hasonlítson a mai tinilányokra: Elégedetlen, mimóza, nem áll ki magáért, csendben a sarokban ül. Viszont Virág és Kinga, na ők egyéniségek :)
2013. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít! Nincs semmi fellépése, temperamentuma, a leggyengébb karaktere a könyvnek. Az még oké, hogy ki van akadva Cortez miatt, hát tinilány, bánom is én. De egyszerűen az, hogy bármi történik vele, csak bőgni meg kiakadni tud... Ráadásul Budán lakik, magániskolába jár... Hát, nem azért, de tudjátok, mikor fogom úgy sajnálni őt, mint ő magát.
2013. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Érdeklődök! Ki az író? Másrészt nem kötelező olvasni :) engem nem idegesít :)
2013. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Így azért még is csak jobb..Azért az se lenne normális ha Renit, aki írja az egész naplóját úgy állítja be LL hogy ő tökéletes, akik meg körülötte vannak bennük mind van hiba, csak Reniben nem. Oké, önző. De legyen ez a legnagyobb hibája.
2013. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem (szeretem) Reni szemszögéből olvasni a könyvet,de az engem is kiakasztott,h mindenért ( a hangsúly a MINDENÉRT-en van) elkezd sírni. Még szerencse h Kinga Rendbe szedte őt az évek alatt.Persze voltak olyan okok amiért megértem,h bőgött rajta,de olyan apróságokon mint: "Cortez nem szólt hozzám egy napig,elő a Sírós dallistámmal!" meg hasonlók,egyszerűen nem értetem mit kell annyit sírni.Olvastam az előző kommentekben,h sokan önzőnek találjátok Renit? Miért gondoljátok így? nekem ez nem jött le olvasás közben.
2013. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolóval egyetértek, nem tudom hogy honnan szeditek hogy Reni önző?! Hiszen mindig megtesz mindent a barátaiért és mindig megbocsát Arnoldnak...Egyébként Reni egy külön személyiség...ő ilyen! Ilyennek írta meg Leiner Laura, ő ilyen és kész! Kinga olyan, Virág olyan, Edina olyan, Reni ilyen! Egyébként ha idegesít nem kell olvasni! :)
2014. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!