Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudok edzeni a fegyence...

Hogyan tudok edzeni a fegyencedzés című könyv alapján?

Figyelt kérdés
Szóval, a gyakorlatokat kinyomtattam, a mesterhatost. De mindig beszél valami sorozatszámokról, meg ismétlésszámról, de nem értem. Bár van a könyvvégén egy edzésterv, de ott sem jön ki tisztán, hogy milyen gyakorlatokból mennyit csináljak. Meg hogy naponta mennyi időt szenteljek rá? 1 óra, fél óra? Vagy osszam be egy nap, hogy reggel, meg délután is eddzek?

2012. okt. 7. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

"De mindig beszél valami sorozatszámokról, meg ismétlésszámról, de nem értem."


Ha pl. a falnál végzett fekvőtámaszból csinálsz 2 sorozatot 10-es ismétlésszámmal az azt jelenti hogy lenyomsz 10-et a gyakorlatból, mondjuk fél perc szünet aztán még csinálsz 10-et.


"Bár van a könyvvégén egy edzésterv, de ott sem jön ki tisztán, hogy milyen gyakorlatokból mennyit csináljak."


Az ottani edzéstervek csak támpontok, el lehet érni tőlük amennyiben az erőnléted megengedi (de persze ne úgy hogy "hát nekem megy az 5. lépés is akkor onnan kezdem" vagy "én kétszer ennyi ismétlést is meg tudok csinálni ebből egyhuzamban akkor minek vesződjek a kevesebb ismétlésszámmal", hogy miért arra is van egy külön fejezet a könyvben).

2012. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!