Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fegyencedzés mellett milyen...

Fegyencedzés mellett milyen zsírégető gyakorlatokat csináljak? Van erre is valami jó könyv? Kb 20 kiló feleslegtől szeretnék megszabadulni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Zsírégető gyakorlat nincs ,de zsírégető edzés van:

aerob edzés.

2012. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Zsírégető gyakorlat nincs ,de zsírégető edzés van:

aerob edzés."


Ha már itt tartunk zsírégető edzés sincs. Étrend függő.

2012. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk a zsírt folyamatosan használja fel a test, még az alvás is aerob folyamat biztosan hallottad már. Az aerob edzés meg fokozza a zsírfelhasználást. Az már más kérdés hogy tényeg az étkezésen múlik az egész ,mert hiába fokozod a zsírégetést ha 3szor annyit eszel mint amennyi energiát elhasználsz. Vagy ha a nem megfelelő táplálkozás miatt a test inkább az izomzat leépítéséből nyer energiát mint zsírból.
2012. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor cukor,fehérliszt stb mentes étrenddel,HOL nézzek JÓ aerob feladatokat?
2012. jún. 7. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj ki, fuss és közben gondolkodj rajta, hogy mi is az az aerob.
2012. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Súlyfeleslegem van,biztos jó dolog az a futás az izületeimre és térdeimre nézve?
2012. jún. 7. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy nagyon erőltetné, akkor nyugodtan mehet a futás. Persze nem sprintekre kell gondolni, hanem kocogás vagy eleinte ha fáj, akkor tempós séta emelkedőnek. Bicikli is jó, ha az könnyebb.
2012. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha a fegyencedzést elég intenzíven csinálod, nem kell mellette más fajta edzés, csaj helyes étkezés.
2012. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fegyencedzés beválik. (32F) Brutálisan erősödöm tőle és eléggé látványos is. Előtte kb 2 évig low-carb diétáztam (Norbi) Az első évben fogytam 30 kilót! (129-ről 99-re) Amint egy kicsit lazábban vettem (karácsony, szilveszter, születésnap) visszajött kb 7 kg. Most nyárig sikerült tartanom a 106 kilót. Kb 2 hónapja "dobtam" Norbit, váltottam Paleo életmódra + elkezdtem fekvőtámaszozni, tolódzkodni, húzódzkodni és hasazni. Fogytam 4 kg-ot durván 1 hónap alatt + látványosan cserélődik a zsír izommá! A kezdő lökést ő adta: http://www.youtube.com/watch?v=Wy7-SO7TsoE ajánlom mindenkinek!
2012. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!