Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potteres kérdés. Ti...

Netti.:)) kérdése:

Harry Potteres kérdés. Ti hogy vagytok ezzel? [normális válaszokat]!

Figyelt kérdés
Ti hisztek abban hogy létezik a varázsvilág csak mi[muglik] nem tudunk róla?Hogy a könyvekben leírtak lehetnek valóságosak?Én személy szerint baromira örülnék neki,bár annak nem,hogy nem lehetek részese.
2012. okt. 29. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam. Először talán 6-7 évesen került a kezembe Potter-könyv. Hát, 11 évesen vártam a levelet, de nem kaptam. xD Én amúgy mindig arra gondoltam, hogy Rowling maga is boszorkány, és valóban létezik a Roxfort. :)
2012. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

én is vártam a levelet mikor 11 voltam.XDD

rohadtnagy csalódás volt h nem kaptam...na mind1

amúgy ezen én is gondolkoztam már hogy Rowling boszorkány vagy kvibli vagy ilyesmi.és megdumálta a varázslóvilág vezetőivel hogy megírhassa ezt a könyvet.mert attól a 'muglik' még nem lehetnek biztosak benne hogy ez igaz-e.de mégis megírhatja a könyvet,30%-ot kap a varázsvilág,'nyomás a gringottsba átváltani és cső:DDDDD

2012. nov. 10. 18:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek... vagy nem... áááh dehogy! Hát persze, hogy hiszek!(Még az ismegfordult a fejemben, hogy magyarországon ez másképp működik és nem tizenegy éves korunkban kapjuk a levelet... na meg az is lehet, hogy Rowling bele tett és elvett dolgokat. Amúgy én csak egy éve múltam el 11 szóval lehet, hogy csak késik a levél. Tudjátok lehet, hogy Ron baglyát bízták meg... de az ANGLIÁBAN van!!! Akkor egy Ron baglyához hasonló baglyot.) A kérdésre a válasz teljes mértékben IGEN, ÉN HISZEK. Az is lehet, hogy a bagoly húsz évet fog késni, ki tudja ;)
2013. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!