Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha a Harry Potter 3. részében...

Ha a Harry Potter 3. részében volt Hermionénak egy időnyerője, miért nem mentek vissza a múltba, és mentették meg Harry szüleit Voldemorttól?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert paradoxont okozott volna.
2012. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bia97 ***** válasza:
83%
Mert Hermione nem arra kapta, hogy saját és mások kedvéből megváltoztassa a múltat, hanem azzal a feltétellel kapta meg Mcgalagonytól, ha csak arra használja, hogy az órákon (amik közül kettő is egy időben volt) részt vehessen, mivel ő az évfolyam legjobb tanulója. Bár a végén megmentik vele Sirius-t és Csikőcsőrt, de arról csak Dumbledore tud. Másrészt, meg az ötödik részben mikor a Mágiaügyi Minisztériumban voltak, akkor az összes időnyerőt megsemmisítették véletlenül...(de ez nem biztos, de asszem akkor mikor minden elkezdett a jóslatokkal együtt hullani a polcokról, akkor elvileg az összes időnyerő a jóslatok nagy részével együtt összetört, de ezt csak olvastam valahol ez nem biztos)
2012. nov. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Hermione maga mondja a hatodik részben, hogy a Minisztérium időnyerő készlete tönkre ment :)
2012. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De amikor a 3. részben megvolt az időnyerő. Ez annyira izé. :D Tudom, nyilván nem csinálták volna, de mindig ott motoszkál a fejemben, hogy megtehették volna, de mégsem tették... Én visszamennék dolgokat megváltoztatni a múltban. bár Dumbledore 100%, hogy nem tartaná bölcs dolognak. :)
2012. nov. 5. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Harry is egyből vissza akart menni a múltba, de Hermione nem engedte

Meg ugye szó volt róla ha két Harry lenne egy időben egy helyen annak a következményei elképzelhetetlenek lennének :)

2012. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az idő-paradoxon miatt meg az univerzum hálójának a kijukadása katasztrófához vezet
2013. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert az a jövőre nézve nagyon veszélyes lehetne. Belepiszálnának a téridőkontinum-ba.:)
2015. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jo régi poszt meg... témát is váltok..bocsi.A jó oldal nem használta...de hogy a gonoszak sem mentek vissza megmenteni Voldit ...
2018. márc. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megsemmisült az összes időnyerő az 5. részben. Vagy arra gondolsz, amikor Harry szüleit megtámadta? Szerintem a halálfalók nagy többsége nagyon örült Voldi eltűnésének. :D A többit meg... Azkabanba zárták.

De a 7. részben már mit sem tudtak volna kezdeni vele, mert a hűségesek többségét már kinyírták, mire Voldi meghalt, ill. időnyerő sem volt már.

2018. márc. 17. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Neem.:) Mondjuk az első 4 részben.. mikor még volt időnyerő. Miért nem jutott Voldi eszébe,hogy visszaküldjön valakit? Annyira nyalt neki mindenki mikor roncs is volt. Meg a drámában is (jó nem ugyanaz...maradt 1 időnyerő).Amúgy én úgy írtam volna meg,h abból is csak az az egy van,és mondjuk Dumbledore adja Hermionénak titokban. Egy legenda,mint a Halál erekjéi,v a titokok kamrája.😄
2018. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!