Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rendeltetek már könyvet a...

Rendeltetek már könyvet a notabenekönyv.hu-ról? Merjek rendelni onnan? Semmit nem tudok róluk.

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 09:56
 1/4 Antimod ***** válasza:
Céges adatok (cégnév vagy vállalkozó neve, székhely, adószám) nem ártana, ha kint lenne (nem találtam, bár kerestem ezeket).
2012. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott van e-mail cím, és telefonszám is. Vedd fel velük a kapcsolatot, kérdezz valamit, akkor kiderül, hogy milyenek.


Egyébként ott van jobb oldalon az Információk-fül - Üzemeltető adatai, ahol az első Válaszoló által hiányolt adatokat megtalálod: Notabene 94 Bt., szentendrei cég, adószám, minden van.


Szerintem nyugodtan rendelhetsz.

2012. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:

Jogos, tényleg ott van minden, csak baromi nehéz volt megtalálni! Ezen javíthatna az üzemeltető.

Szerintem ezek után pláne nyugodtan rendelj onnan.

2012. nov. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. nov. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!