Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Percy Jackson és az Olimposz...

A Percy Jackson és az Olimposziaknak lesz következő "évadja"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, 'Az utolsó olimposzi' a következő Nagy Próféciával zárult. Riordan ír ennek következő "évadot", vagy csak a hatás kedvéért zárta így, nem tudja valaki?

2012. dec. 5. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy másik sorozata, a The Heroes of Olympus, eddig négy rész jelent meg angolul, abban folytatja a történetet. Tehát ez afféle sorozat folytatása sorozatban. Már nem Percy a főhős, de úgy tudom, fel-felbukkan benne. Sajnos magyar megjelenésről egyelőre nem hallani. :(
2012. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kár :((( Azért köszi a választ :)
2012. dec. 6. 18:28
 3/4 anonim válasza:
Elvileg most úgy van, hogy a következő pár évben kiadja a másik sorozatból az első részt a Könyvmolyképző.. hát nagyon remélem! :D
2013. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fantasykönymoly ***** válasza:
A "The heroes of olympus" arról a 7 félvérről szól, akiket Rachel megjövendölt az utolsó olimposziban. Ebben van Percy is, úgy hogy igazából ő az egyik főszereplő (de csak a második könyvben, a Neptunusz fiában találkozhatunk vele). A Könyvmolyképző pedig idén karácsonyra ígérte,hogy lefordítják. De ha többet akarsz tudni és nincs kedved angolról fordítani, akkor a [link] -et tudom ajánlani. az egyik menüpont csak ezzel foglalkozik.
2013. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!