Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok egy ilyen...

Öhhhhhhhh kérdése:

Ti elolvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

A címe Örvény, ami fehérrel/ezüsttel van a borítóra írva, a borítókép valami ilyesmi: [link]

Tartalmat konkrétan nem szeretnék írni, mert utálom amikor előre lelövik a poént (pl THGben amikor rávan írva a könyvre hogy Primet húzzák ki a Viadalra). De valami ilyesmi lenne:

'A változás szelét gyakran érezzük. Van, aki a kelleténél erősebben...'

Alapvetően E/1es leírású, 15 (a 4részes sorozat végén már 18) éves fiú szemszögéből van írva, aki a szüleivel éppen új házba költözik mivel egy (később kiderülő) esemény folytán el kellett hagyniuk eddigi otthonukat. Ez derülne ki akkor ha esetleg beleolvasntok az első oldalon.



2012. szept. 15. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
szívesen elolvasnám! elküldenéd priviben az első pár oldalt?
2012. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

(ja és bocs a spamezésért, csak megjelöltem a kedvenc könyveimet, hogy ha ott böngésztek, talán ez is tetszene)

az előzőnek pedig, egyelőre véleményeket gyűjtök, hogy ha kint van a polcon Libriben, kézbe vennétek-e, de ha minden jól megy, nemsokára olvashatod!

2012. szept. 15. 17:25
 3/7 anonim válasza:
Szerontem jól hangzik én elolvasnám.
2012. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély igen, de én már csak azért is szeretem a tartalmakat, mert abból megtudom, hogy milyen témájú és/vagy műfajú a könyv. De elég érdekesnek tűnik a cím és a borító alapján... viszont nekem nem tetszik ez a mondat a hátuljára, kicsit erőltetettnek tűnik, de én amúgy is olyan vagyok, hogy tartalmat vagy semmit. (És ez csak EGY ember véleménye!!!)
2012. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
minden vélemény számít:))
2012. szept. 16. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a történet, ha elküldöd privátban , szívesen elolvasom (:
2012. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy elolvasnám!

Tetszik, hogy nem írja le a történetet a tartalom, mert akkor már nem olyan jó olvasni:(


Eltudod küldeni? Amiket elárultál belőle az jó.

2012. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!