Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimi 7....

A Szent Johanna Gimi 7. részét valaki le tudja nekem írni, úgy naggyábol, hogy mi történik benne?

Figyelt kérdés
Mi lesz a párokkal. Úgy hallottam Dave és Kinga....Mi lesz Zsoltival, Tamival?? Lécci írjátok le naon fontos!!!

2012. dec. 10. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

fontosabb dolgok:


- kinga és zsolti szakítanak

- kinga összejön dave-vel :D

- reni és cortez együtt maradnak

- reni francia- romanisztika (vagy milyen...:D) szakra megy

- cortez összeveszik a szüleivel

- virág szombathelyen fog tanulni (rajzot)

- arnold elmegy a szalagavató tánc főpróbájára és reni megszakítja vele a kapcsolatot

- közösen szilvesztereznek

- mindenki kap egy "balhét", amit végre kell hajtania (reni szerenádot ad vladárnak... :D)

- kata és gábor összejönnek

- arnoldnak van barátnője (francia)


azzal van vége, hogy reni kap egy levelet az igazgatótól, amiben felajánl neki egy ösztöndíjprogramot párizsban :) az utolsó részben kiderül, hogy elfogadja-e :) szerintem elfogadja, de nem fognak szakítani cortezzel, lehet h ő is kimegy franciába dolgozni :)

2012. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon, nagyon köszi!!!! Reni szerenádot ad Vladárnak??!!!! Ez komoly??? Ha Kinga összejön Davevel mi lesz Zsoltival és Tamival? Ha Kata és Gábor összejön mi lesz Petivel? Flóráék? Lécci, ha tudod le tudod írni a balhékat? :D

Köszii:)

2012. dec. 11. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
tamival és zsoltival? semmi :D amúgy kinga meg zsolti barátok maradnak :) flóra meg ugye zsákkal jár :) petivel semmi. amúgy nem tudom a balhékat, nincsenek leírva (vagyis egy-kettő csak, mert gondolom az uccsó részben kerül sor a többiekre). cortez feladata: kicserélni máday vonalzóját egy másikra, majd visszacserélni :DD a többi majd kiderül a 8.részben :)
2012. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösziiiiii:)
2012. dec. 12. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:

jacques balhéja az volt, hogy fürdőgatyóba ment iskolába és pár percig nem öltözhetett át.:D Máday meg természetesen kiakadt:DD

ja meg Ricsinek(asszem) az volt hogy kicsukni az egyik tanárt az óráról :D

2012. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy Tami valószínűleg összejön valami Tomival..

Nem Andisnak és Robinak kellett kicsukni a tanárt?

2012. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem Ricsi hanem vagy Andris vagy Robi :)
2012. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) Igen,köszönöm, elolvastam most már. Robinak kellett kicsuknia a tanárt és Tami összejött vmi 11.-es Tomival! Köszönök mindent!
2013. jan. 30. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy Ricsi sátrazott az osztályban:D "bekelett költöznie a suliba 1 napra" ez volt a balhéja:DDD
2013. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!