Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti melyik könyvet vennétek...

Ti melyik könyvet vennétek meg inkább?

Figyelt kérdés

sziasztok:) szeretnék könyvet karácsonyra és nemtudok dönteni..én szeretem ha valamiben van szerelem, de úgy hogy nem az egész szól arról, szeretem az izgalmas történeteket , a vörös pöttyös könyveket, meg az éhezők viadala egy nagy kedvenc:P

nem szeretem a vérfarkasos, vámpíros könyveket de ez elég jónak tűnik:

[link]

[link]


és ez: [link]


mármint ha az első könyvet kérem akkor a 2. részt is hozzá, de most vacilálok hogy vagy ezt a vaskirályosat és még vmit vagy nemtom.. esetleg aki olvasta véleményt? vagy nektek melyik jön be jobban? esetleg ajánlhattok is:)

köszi:) 16L


2012. dec. 11. 20:21
 1/9 anonim válasza:
A leírás alapján a vaskirály jön be(amúgy pont ma vettem megXD),de még egyiket se olvastam,amúgy az egyik osztálytársamnak megvan a jövő árnyai és mondta,hogy mennyire tetszik neki és,hogy rég olvasott ilyen jót(leírom az osztálytársam véleményét,ha én már nem olvastam)
2012. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
húú köszi kedvet kaptam:P a vaskirály is nagyon tetszik, lehet hogy egyet hozzácsapok zsebpénzből:)
2012. dec. 11. 20:32
 3/9 A kérdező kommentje:
még jöhetnek vélemények:)
2012. dec. 11. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Spirit Blissét. Én kifejezetten nem szeretem a fantasyt, de őszintén érdekel, van-e annyi kurázsi az írónőben, mint amennyire felkapják őt épp.
2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ez? --> Jams Herbert: '48

Jó kis könyv, és meglepően kevesen ismerik. Van benne minden. Szerelem, kaland, egy kis sci-fi, egy kis horror (nagyon minimál). És sok izgalom. Mondjuk én két éve vettem akciósan a Tesco-ban, 990-ért. Azóta biztos drágább.

2012. dec. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Vaskirály megvan, és nagyon jó, ajánlom:)
2012. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket:)
2012. dec. 12. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a vaskirályt. Elolvashatod, de inkább Spirit Blisst. És mindenképp egyszerre a kettőt, mert utána nem fogod tudni kivárni, hogy elmenj a második részért.
2012. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen Spirit könyve a jobb! nekem mindkettő megvan, de a vaskirály inkább mesés, a múlt árnyai meg romantikus, izgalmas történet, kár lenne kihagyni
2012. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!