Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok ezt a könyvet?

Elolvasnátok ezt a könyvet?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban felvázolom: Van egy lány, ő és a legjobb barátnője lakótársak, valami nagyvárosban, azt még nem találtam ki (USA). A lány jóban van egy harmadikkal, aki segít neki. A lakótársat meggyilkolják, de a rendőrség nem foglalkozik eléggé az üggyel, ezért a lány elhatározza,hogy majd ő megkeresi a gyilkost. A történet több szálon fut, felkeres minden rokont, ismerőst, és ott is egy külön kis történet. Miután megtörtént a gyilkosság. feltűnik egy férfi, az áldozat volt barátja, akivel csúnyán végződött a kapcsolatuk. A lány gyanakszik rá, így utána is nyomoz. A végén kiderül, hogy a gyilkos a "Harmadik", felbérelte a férfit, hogy tévessze meg a lányt, miközben ő az orránál fogva vezeti. Miután ez kiderül, a harmadik elmondja (nagy vonalakban)a saját nézőpontját. Sok szálon fut... Nagy hülyeség? :$ :D
2012. dec. 16. 09:41
 1/9 A kérdező kommentje:
esetleg, hogy kezdjem el?
2012. dec. 16. 09:50
 2/9 anonim ***** válasza:
Öhm..rurcsa és egyes részek érthetetlenek.. inkább csináld meg blogban.. a könyvvől úgysem lesz semmi.. nagyon nehéz kiadatni egy könyvet.
2012. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

krimi és több szálon fut, szóval egy vázlat beleférne nulladik lépésnek.


Azzal kapcsolatosan, hogyan is kezd, nehéz tanácsot adni, mert keveset tudok. Például azt sem, hogy milyen információt és mikor akarsz szivárogtatni... gondolom, érted. Talán zárd rövidre, és "találtasd meg" a két lánnyal a holtestet. Csapj bele a lecsóba :)


Ennyi alapján nehéz eldönteni, de ha nagyon-nagyon-nagyon ügyes vagy és elkerülöd a sablonokat, jó dolog kerekedhet ki belőle.

2012. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy blogban nyisd meg a történetet. Amúgy egész jó. nekem tetszene, szóval, ha elkezded, nekem elküldheted.

De igaza van az első válaszadónak, hogy ma elég nehéz kiadni könyvet

először is: pénz kell hozzá.

másodszor pedig ez azon is múlik, hogy kinek küldöd el.

2012. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, ha meglesz a blog szólok :)
2012. dec. 16. 11:20
 6/9 A kérdező kommentje:
tudtok ajánlani blogot, ahol elkezdhetem?
2012. dec. 16. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a blogod :)

Amúgy használd a blogspot-ot szerintem ez a legjobb ingyenes blog készítő.

2012. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a blogger jobb.
2012. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a történet jó, és én is egyetértek a bloggal :)
2012. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!