Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok úgymond "tini...

Mondanátok úgymond "tini regényeket"?

Figyelt kérdés

Nem a tipikus tini regényekre gondolok, mint pl. a Twilight, meg vörös pöttyös könyvek. Kicsit összetettebb, elgondolkodtatót keresek inkább. A disztópiát nagyon megkedveltem, de a fantasyk is a kedvencim közé sorolhatóak. Fontos, hogy E/1.-ben íródjon! (Személyes problémám, hogy frászt kapok a külső beszélő által bemutatott történetektől, a belső gondolatok nagyon fontosak nekem, hogy beleéljem magam a történetbe) Előre is köszönöm!:)

15/L



2012. dec. 17. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ally Condie: Matched

Ally Condie: Crossed

Ally Condie: Reached

A Nagy indiánkönyv

A tizenötéves kapitány

Lucy Maud Montgomery - Ann-sorozat (nyolc vagy kilenc réces, nagyon jó, bátran ajánlom, és nem annyira filmhű, tehát élvezhető, ha láttad a filmeket akkor is)

Az éhezők viadala trilógia, bár annak nem sok mondanivalója van.

Két évi vakáció Vernétől.

és! Bár felnőtt korosztály könyveinek van meghírdetve, de Vavyan Fable Halkirálynő sorozata teljes mértékben ajánlottak közé tartozik nálam!

2012. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az első kettőn már én is gondolkoztam, és most beraktam az alexandrás kosaramba:D Az Éhezők Viadalát olvastam és rettenetesen tetszett, a többit meg megnézem. Nagyon köszönöm, ment a zöld kezecske!:)
2012. dec. 17. 17:20
 3/10 anonim válasza:
100%
A legyek ura, igaz hogy az nem annyira tini regény, de olvasd el.
2012. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj, attól mindig kiráz a hideg:D De lehet, hogy rávetemedek:)
2012. dec. 17. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Isten balkeze:

[link]


Köddé váltak:

[link]


Sajnos nem túl ismertek, pedig mind a kettő nagyon szerethető (a lehúzás ellenére is az elsőnél), abszolút nem tipikus tiniregények, pedig egyértelműen ez a célkorosztály mindkettőnél.

Izgalmas, pörgős akciósztorik más-más körítéssel, kamaszokkal, kamaszérzelmekkel a főszerepben. :)

2012. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Smiling Girl ***** válasza:
75%

•Szent Johanna Gimi

•Twilight

•Holdhercegnő

•Te+Én könyvek :)

2012. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, bár ha elolvasod a kifejtett kérdést, írtam hogy nem Twilight félét szeretnék... A többit viszont megnézem!
2012. dec. 27. 12:23
 8/10 Smiling Girl ***** válasza:
A Twilight nekem sem favourite :/ De többi télleg jó :)
2012. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Eccsi_95 válasza:

-Evernight

-Tökéletes kémia

-Vonzás szabályai

-Szent Johanna Gimi

-Hívj be

2013. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kata 2000 ***** válasza:
Amíg eggyütt a csapat, Judy Blume-tól, Winnetu, Vadölő, Az utolsó mohikán...
2013. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!