Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik ez a történet?

Hogy tetszik ez a történet?

Figyelt kérdés

5 lányról szól, akik egy kísérlet alanyaivá válnak még egészen kicsibaba korukban. Létezik egy másik univerzum. Minden természetfeletti lényben van egy kristály...valaki.már így született, de vannak,akik öléssel szerezték. Feltűnik egy értékes kristály, amit 4felè törtek, és el akartàk elyteni 4 kisbabàban, de mikor a negyedikbe be szerették volna tenni,addigra a szolga lelépett a kristàllyal... a történetben a lànyok most elsősök a gimiben, és egy rejtélyes 23-as tanterem csak nekik nyìlik ki, itt foglyák megtalálni a naplòt, amiből ràjönek a titokra... a kìsérletet nekik kell befejezni,megtalálni a kkristályt.

A történetben lesz misztika, pici akció, romantika,barãtság.

A teljes törtènetet itt találjátok: www.anegyedikkristaly.eoldal.hu


2012. dec. 28. 23:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az 5.lány csatlakozik hozzájuk, mert ki van képezve, hogyha nem jönne el a4lány, hogy megszerezzék a kristályt.
2012. dec. 28. 23:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz a történet, bár ez a kristályos dolog egy kicsit furcsa, de azért jó ötlet
2012. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Petrus601 ***** válasza:

Szia!

Az alapötlet jó.:) Az első fejezetet már elolvastam, a történet még mindig jó, csak van benne 1-2 olyan szó, ami nem illik bele szerintem (pl. cukkancs)


Nem tudom, hogy direkt vagy véletlen, de Alexandra néha Szandi, néha Lexi.


Ahol a mondat/sor végén oda van írva zárójelbe, hogy "bólint" én azt másképp írnám.

És a Smile-k sem kellenének bele, mert ha egy történet vicces, vagy megmosolyogtat azt anélkül is érzi az olvasó.:)


De tetszik, és majd továbbolvasom.:)

2012. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Megyek majd a honlapra is, de először elmondom a véleményem a történetről. Alapvetően tiniknek írhatod és lányoknak. Ez a kristályos dolog elsőre bizar. A 23-as terem, hogy csak nekik nyílik ki az jó, de a napló már elcsépelt, és nagyjából minden harmadik/negyedik könyvben van.

2012. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam, a kristály nem a lányokban van benne, hanem a kristályra rácsepegtették a csajok vérét, ami aranykönnycseppé változik... a szolga ugyan úgy lelép a neyedik ékkővel, Alexandrát azért becézem sok féle képpen, hogy elkerüljem a szóismétlést. Nektek hogy tetszik, az első alapsztori, vagy az aranykönnycseppes?
2012. dec. 29. 12:31
 6/11 A kérdező kommentje:
4. kommentelő köszönöm a tippet, és teljesen igazad van... szeretném ki kérni a véleményeteket... mit szólnátok egy diktafonhoz, amire hangfelvétel van felvéve... úgy, mintha egy naplò lenne, csak így eredetibb.
2012. dec. 29. 12:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Na igen, ez már sokkal jobb ötlet :))
2012. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Petrus601 ***** válasza:

Ez is jó ötlet egyébként.:) Eddig 5 fejezet van, ugye?

Kíváncsian várom a folytatást.:)

2012. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mit szóltok az aranykönnycseppek címhez? Ne haragudjon az, aki már elolvasta, de törlöm az oldalt, mert folyamatosan rakok hozzá több részletet, de ha kíváncsiak vagytok a történetre, akkor légyszíves leírnátok nekem az email címeteket, nagyon örülnék, ha valaki szeretné elolvasni <3
2012. dec. 29. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj pirvátba, és cserélhetünk e-mail címet, mert van egy kis ajándékom a számodra. :)

2012. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!