Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Amatőr írók! Szerintetek van...

Amatőr írók! Szerintetek van értelme ennek? (közös alkotás)

Figyelt kérdés

Szóval közösen próbálnánk írni egy történtet, de nem tudom, hogy működne csupa idegennel. Szerintetek megér egy próbát?

[link]



2013. jan. 6. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én el tudnék képzelni valami ilyesmit! Egy próbát mindenképp megér.
2013. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kameko-san ***** válasza:
jól hangzik, gy próbát szerintem is megér.
2013. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tetszik, szerintem csatlakozom! :)
2013. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez jó, én csatlakozom! :)
2013. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem roppantul megéri. (Én is most dolgozok együtt csupa vadidegennel egy történeten és) nagyon jó móka, már csak azért is mert így egy csomó új embert ismerhetsz meg, illetve megtapasztalhatod a csoportmunka előnyeit/ hátrányait.

Szóval meg éri, ha megpróbáljuk akkor nem vesztünk vele semmit. Csatlakozom én is! :D

2013. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az oldalon kell jelentkezni, vagy itt is lehet?
2013. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Én is csatlskoznák!
2013. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Csak azért nem csatlakozok mert másokkal akarunk írni. De nagyon jó lessz. És sztem biztos, hogy befejezitek mivel biztatjátok egymást.
2013. febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ötletnek nem rossz, amennyiben nem azt az idióta megvalósítást alkalmazzátok, hogy fejezetenként írja más.

Az borzalmas.


Egyébként hátránya és előnye is van.

Hátrány akkor van, ha több dominánsabb jellemű írópalánta is van. Őket zavarni fogja, ha nem betűtől betűig a saját elképzelésük valósul meg.


Előnye, hogy fejlődtök! Ha segítetek egymásnak a mondatszerkesztésben, akkor a szókincsetek is bővülhet és sosem árt egy újfajta látásmódot megismerni :) (hisz mindenkinek meglesz a maga véleménye egy bizonyos dologról).

2013. febr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretném kérdezni, hogy akik benne vannak a dologban érdeklik-e még őket a dolog? Egy vagyok közülük és szomorú, hogy befuccsolt a dolog :(
2014. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!