Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami vörös pöttyös könyvet...

Norrcika kérdése:

Valami vörös pöttyös könyvet ajánlanátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van olyan vörös pöttyös könyv, ami röviden arról szól, hogy egy lány szeret egy fiút, jó barátok, viszont a fiú nagyon megbántja, de végül összejönnek? Ne legyen ilyen misztikus. Ha nincs, akkor hasonlót mondjatok légyszi, mint Polly Shulman-Rajongás. Ja, és azért valami korombelinek valót! 14/L :)) ^^ Előre is köszönöm szépen. :D

2013. jan. 11. 20:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
én is korosztályod beli vagyok és nekem nagyon tetszik Claudya Gray:Evernight sorozata 4 részes én az utolsó kettőt olvastam eddig és azok nagyon jók ezért gondolom az elsők is :) és durván arról szól mint amit szeretnél olvasni! Szerintem nagyon jó! Érdemes megnézni! :) Remélem segítettem.
2013. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

ja bocsi a címek:

első: Evernight

második:Stargazer

harmadik:Hourglass

negyedik:Afterlife


és az író neve igy helyes: Claudia Gray

2013. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm :))
2013. jan. 11. 21:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Az Evernigt sorozatban vannak vámpírok és a történetbe a lány és a szülei vámpírok és a fiú meg vámpírvadász...szóval ez elégge természet feletti.

A tökéletes kémia és a vonzás szabályai-Simone elkeles bagyon jó könyyvek nincsen benne semmi természet feletti lény,bár mind a kettô elején utálja egymás a csaj meg a pasi de a végén összejönnek. ;)

2013. jan. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Neked is köszi :)) ^^
2013. jan. 12. 10:11
 6/13 anonim ***** válasza:

Bár én még nem olvastam, de jó könyvek tűnik, nincs benne semmilyen természetfeletti:

Simone Elkeles: A vonzás szabályai

[link]

2013. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hu. :) köszi szépen pont ma vettük meg és eddig jónak tűnik! :D köszi! :DD
2013. jan. 12. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók

[link]

2013. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Próbáld meg Delphine de Vigan-tól a No és én-t. Kellemes kis olvasmány, semmi fantasy, szívmelengető,aranyos,szívfacsaró. Nekem tetszett :)
2013. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A vonzás szabályai egy trilógia harmadik része.Az elsô része a tökéletes kémia.A harnadik még Magyarországon nem jelent meg és a történetek kapcsolódnak,mert a. 3 könyv a 3 testvér tini korát írja le.Szóval szerintem a tökéletes kémiával kezd és utána olvasd a vonzás szabályait.:)
2013. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!