Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tűz és jég dala. én most...

Tűz és jég dala. én most kezdtem el olvasni a trónok harcát és úgy tudom hogy ezen kívül még van 4 kötet de még lesz. Nem gondoljátok hogy kicsit elnyújtott lesz így a történet?

Figyelt kérdés
engem nem zavar, csak kíváncsi vok hogy azért kerek lesz/marad a történet vagy csak egy hosszadalmas szappanopera aminek a végére már nem lesz semmi értelme? nyugtassatok meg ennek ellenkezőjéről:)

2013. jan. 19. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs mitől tartanod, Martin érti a dolgát.
2013. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
EZ? Ennek ezer része lehetne, akkor se lenne szappanopera beütése, bár igaz, az utolsó eddig megjelent (sárkányok tánca) ötödik kötettel kicsit melléfogott szerintem.
2013. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hogy érted azt hogy melléfogott utolsó?? spoiler nélkülmeg tudod fogalmazni? :) egyébként tényleg én is szívesen olvasom bármennyi lesz belőle pl a harry potter 7 része az nekem összeállt egy kerek egésszé nem volt se túl sok se túl kevés(ezen nőttem fel), csak nem szeretném hogy a tűz és jég dalából egy sefülesefarka szappanopera legyen, ahhoz túl mesteri iromány...
2013. jan. 19. 17:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Az első három részhez képest az ötödikben "alig" történt valami, úgy éreztem, kevésbé jó. Igaz, ami történt, az eléggé lényeges... de nekem az valahogy nem tűnt olyan jónak, mint az előzőek.
2013. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A történet itt is halad valamerre, hisz már megvan az egész, csak könyves formátumba kell hoznia az írónak.

De nem hiszem, hogy itt véleményeket olvasgatna, hogy kinek mi lenne jó meg mi nem. Ez nem kívánságműsor. Vagy tetszik vagy nem.

2013. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) nagyon kíváncsi vok mi lesz az egész sztori vége:) (pedig még csak most végeztem az első könyvvel)
2013. jan. 20. 10:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Így tökéletes. Az 5 könyvben ami történt az így egy egész volt eddig. Ezt belesűríteni egy könyvbe, na az szörnyű lenne. Tele van karakterekkel akik folyamatosan fejlődnek és tartanak valahova. Elvileg 3 részesre tervezte, most még lesz kettő. Remélem még 10 éven belül befejezi. Mert nagyon magával tud ragadni. :D
2013. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
10 év tejóég :DDD amúgy ez már nekem is fura hogy 3 részből hogy lesz 7 :D és amúgy tinektek van tippetek arra, hogy mi lehet a vége majdan? :) ha már gy kerek egész ... :)
2013. jan. 20. 18:41
 9/16 anonim ***** válasza:
a vége biztos hogy a jég és a tűz összecsapása. Sárkányok a Mások ellne. Szerintem a sárkányok győznek. :D
2013. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
azt nagyon furcsállom még egyébként, hogy ha így nagy vonalakban ismerem és nézem az eddig meg jelent köteteket.. milyen régóta mondják már hogy "közeleg a tél" hát hol van?
2013. febr. 2. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!