Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én utálom a Szent Johanna...

Csak én utálom a Szent Johanna Gimit?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem tetszik :/ Az osztályból sokan olvasták, a barátnőm is kölcsön akarta adni. Tényleg ILYEN jó könyv?

2013. jan. 23. 21:02
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
53%
Engem meg nem érdekel , inkább olvasok mangát telon...
2013. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
50%
olvasd tovább!! Hidd el jobb lesz!:) ha akkor se jön be, akkor nem tudom, égesd el... mi a gond vele? nem találod benne magadat, vagy nem érzed át?
2013. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
45%
pff.. szerintem se 1 nagyszám, nem értem mért van mindenki oda érte. vagy azért mert a nyomi kislány összejön a nagymenőcsávóval és ebbe annyian szeretnék magukat beleélni? nem tom, nekem a karakterek se túl szimpik, főleg a főhős nem, meg a pasija :D Kb. semmi nem történik benne, értem én, hogy egy átlagos gimis életébe se, de azért ez már túlzás, hogy ennyire ne történjen xD Az viszont tetszett, hogy ennyit utal a kedvenc zenéimre. de csak ez az 1 dolog. Érzem előre hogy jó le leszek pontozva :D
2013. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy már a borítója sem tetszik... Tudom, hogy ne a borítóról ítéljem a meg a könyvet. Meg talán az sem tetszik, hogy ennyien körbe zsongják. :/ TALÁN egyszer kiolvasom. Jöhetnek még vélemények :D
2013. jan. 23. 21:58
 5/44 anonim ***** válasza:
47%
én is utálom, de legalább úgy van véleményem, hogy elolvastam...
2013. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Scotty97 ***** válasza:
52%

Én nem olvastam, de arra lennék kíváncsi, hogy honnan erednek ezek a kérdések:

pl:S.O.S szjg! Melyik részben...

Tehát max arra tudok következzetni ebből, hogy valami vetélkedőn vesznek a kérdezők részt... De valaki írja meg legyen szíves, mert nem piszkálódni akarok, csak nagyon érdekelne:D

2013. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
48%
nem utálom, csak nem tartom semmire. végtelenül egyszerű nyelvezetű, bugyuta történet, nulla cselekménnyel, egy általános iskolás is tudna ilyet rittyenteni, ha van egy icipici irodalmi vénája
2013. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg most én leszek jól lepontozva, de akkor is megmondom!:D Szóval.

Én olvastam az SzJG-t, véleményt alkottam, és nem kritizálom azt, ami meg másoknak tetszik (inkább megtartom magamnak). Az a helyzet, hogy amit az egyik válaszoló írt, hogy egy általános iskolás is tudna ilyet rittyenteni, egyáltalán nem igaz. És ezzel nem a könyvet becsülöd le (ami ugye, a célod lenne), hanem az általános iskolásokat képzeled olyan jónak. Pedig manapság mindent csak kritizálnak, ami nem olyan, ami nekik tetszik, és a net is tele van az értelmetlen rövidítése(i)kkel. (Hogy-h, vagyok-vok, szóval-szal, stb.) Pedig nem hinném, hogy azt az egy-két betűt olyan megerőltető lenne még hozzáírni. Illetve gépelni. De eltértem a tárgytól, pedig a lényeg az lenne, hogy előbb olvasd el, alkoss véleményt, aztán döntsd el, hogy megengeded-e magadnak, hogy kritizáld. Aki olvasta, az tudja, hogy mi benne a jó (rossz sincs sok), aki meg nem, így járt. Fantasztikus történet, szinte élő és hatalmas egyéniséggel bíró szereplőkkel. Irodalmi értéke is van, azzal, hogy az olvasása nélkül nézitek le, csak magatokat minősítitek. És erre is csak pár év múlva fogtok rájönni (ha egyáltalán rájösztök), addig meg nyilván mind hülye, akinek tetszik.

A kérdezőnek pedig: nem olvastad, de Te is rögtön állítod, hogy "valahogy nem tetszik". Hogy a ...-ba tetszhetne, ha bele se néztél? Már unom ezt magyarázni. Egyszerűen: IGEN, TÉNYLEG ILYEN JÓ KÖNYV.

Na, megvan rá az okotok mostmár, hogy lepontozzatok.:) Hajrá!:D

2013. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
32%
Soha nem szidtam még sehol a könyvet, csak most itt, mert ugye ez volt a kérdés. Nem hiszem hogy pár év múlva rájöszünk (xD) hogy ez mekkora műalkotás. Sok könyvet olvastam, ami ennél sokkal igényesebb, pedig ugyan ilyen korabeli lány/fiú írja saját szemszögéből, úgy, hogy közben hiteles is marad. Tessék, ez egy nagyon jól megírt cikk, és abba sem köthetsz bele, hogy értelmetlenül szidja stb... agnescornel.blogspot.hu/2012/03/leiner-laura-kezdet.html
2013. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
32%
Én sem szívlelem, ez mitől művészet? Az egész olyan, mintha egy chat beszélgetést olvasnék, szinte. Ez nem regény... Nem olvastam, csak beleolvastam, de engem taszít. Aki szereti olvassa, engem nem zavar, én kihagyom.
2013. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!