Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmondja részletesen,...

Valaki elmondja részletesen, hogy miről szól a Szent Johanna Gimi 7?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!!! :)
2013. jan. 24. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
szóóóval reni még mindig kicsit bizonytalan c vel kapcsolatban de ezt is legyőzi ( főleg kinga miatt) emellett elkezdődik a hercehurca az érettségi tárgy és a tovább tanulás kiválasztása miatt reni végül a föcit választja a 3 a s lánnyal lesz 0. órája ( ez ilyen felkészítő, tételeket dolgoznak ki ) persze vicces mint mindig vannak bulik meg minden szalagavatójuk is lesz és arra is készülnek persze reni is táncol c vel, eközben egyre nagyobb a feszültség a továbbtanulással kapcsolatban kardos és a szülők magyartanárnak(?) szánják de reni nem akarja cortez szülei azt akarják hogy kint tanuljon amerikában ám c erről hallani sem akar, új órájuk lesz : pvo azaz pálya választási óra, csütörtök első órában ... na kivel? ahham valdárral persze még mindíg imádják egymást :D később kiderül hogy virág nem budapestre jelentkezett egyetemre hanem talán kecskemétre? vladár behívja magához renit és végül megmutatja neki álmai szakát és bölcsész lesz belőle ... c is kiválasztja a szakát és steward( légiutaskísérő) lesz belőle ... a szalagavató nagyon jól sikerül és a legnagyobb szenzáció KINGA ÉS DAVE JÁRNAK!( ja és arnold is eljön és végleg vége lesz a 'kapcsolatunknak') persze mindenki meglepődik de a végén kinga elmagyarázza a lányoknak a dolgot és együtt örülnek a szalagavató után lesz egy buli is csak a 12 b seknek és az is jóó aztán szilveszterkor c persze elmegy és megmondja a szüleinek h mi akar lenni és jól összevesznek c másnap már jön is haza és itthon ünnepel a könyv vége pedig az hogy c t a suli előtt várják a szülei és elviszik reni pedig a bizonyítvánnyal kap egy borítékot azaz a szülei de ő mégis elolvassa a levélben pedig arról értesítik hogy ösztöndíjjal mehet párizsba tanulni ...(asszem vmi ilyesmi)
2013. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ja és bocs, nem arra akrtam rámenni, hogy félig hasznos, véletlenül arra mentem :(
2013. jan. 24. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Hali ,nincs meg nektek véletlenül/vagy nem tudjátok esetleg honnan tudnám megszerezni a 7.részt pdf-ben?
2013. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már a mek-nél? (előzőnek)
2013. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem igazán tudom mi ez,sok helyen próbálkoztam de semmi.. tudnál segíteni? írok privit
2013. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem megvan ha kell ird privibe es 1 3 4 5 6 7 reszet el tudom kuldeni
2013. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!