Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti írtok könyvet?

Ti írtok könyvet?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor írjátok meg,hogy hány évesek vagytok,fiú vagy lány,és hogy miről szól a könyvetek.

Meg hogy mióta írjátok,és eddig hány oldalas.Gépbe vagy lapra dolgoztok?


2013. jan. 24. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Írtam

19F

Olyan Kafkás lelki mélységekről

3 hónapig írtam(kb 300)

Laptop


De már töröltem.

2013. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tizenhét vagyok, lány, ifjúsági romantikus urban fantasy-t írok.

Maga az ötlet három évvel ezelőtt jutott az eszembe, azóta már rengetegszer átdolgoztam. Még 2011 vége felé kezdtem el megírni a gépen, kb. 2012 nyaráig írtam 13 fejezetet, ami több mint 150 oldal. Aztán rájöttem, hogy megint át kell alakítani a történetet, és hogy nem E/1.-ben, hanem E/3.-ban kell írnom, ezért elkezdtem újraírni. Kb. egy hónap alatt 4 fejezetet sikerült megírnom, ami 40 plusz néhány oldal, ez volt most november-decemberben.

De most kicsit pihentetem a sztorit, ki kell lépnem egy kicsit a világból, hogy majd újult erővel folytatni tudjam. Most épp egy nagyobb lélegzetvételű fanfictiont írok, de ez mellékes =)

2013. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már befejeztem a könyvsorozatom első kötetét, épp kiadót keresek, és napokon belül, szerintem holnap, belevágok a második kötetbe.

19/N

Fantasy, izgalmas is romantikus is... nem írom le a történetet..

Olyan 200 oldalas könyv lesz kb. (minimum)

Nem is tudom, olyan két hónapig írhattam. Itthon voltam, sokat foglalkoztam vele/nap + rengeteg ötletem van:)

Számítógép/word

2013. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem írok
2013. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cathilina ***** válasza:
Én 13 éves korom óta "írok" egy high fantasy trilógiát. Magát a könyvet még nem kezdtem el, de már van több, mint öt teljes füzetnyi háttérírás, térkép és vázlat. Magát a történetet gépbe fogom írni, mert úgy könnyebb változtatni, de ha kész, átírom írógéppel, nehogy elvesszen. 19/N
2013. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem gáz,hogy én könyvet írok fiatalon. :) még csak november óta írom,eddig kb 150 oldalas. :) Ha valaki talál kiadót,akkor léci írjátok már meg,hogy melyiket,mert tervezem,hogy kiadom a könyvemet,ha kész lesz. :)

köszi. :)

2013. jan. 25. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
12/L,sulis történet,nyár óta,de azóta abbahagytam.Számítógépen írtam.
2013. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!