Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Steve Jackson : "Az Elátkozott...

Steve Jackson : "Az Elátkozott ház" kalandkönyv. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Na, Szóval nem rég vettem meg a fent említett kalandkönyvet és megakadtam benne. órákat keresgéltem a kiutat, de nem találtam. Tudnátok segíteni, adni esetleg tanácsokat, hogy mit hogy kell csinálni, mit milyen sorrend kell csinálni stb. Esetleg belinkelni olyan oldalakat, ahol leírják a lépéseket elejétől a végéig? Előre is köszönöm a segítséges.

2013. jan. 24. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
erre találtam ki az örök élet csalást XDDDD (tudom hogy ez egy könyv de attól függetlenül ne használd az isten módot olyan sokszor mert hozzá szoksz XD)
2013. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Több honlapon is vannak fent végigjátszások, de szerintem nagyobb öröm magadtól végigjátszani. Azt viszont erősen ajánlom, hogy írd a fejezetpontokat, hogy vissza tudj térni, mert van egy gyári hiba a könyvben, ha lemész a pincébe, onnan nem jössz ki többet, és nem azért, mert akkora veszély vár lent, hanem mert nincs visszavezető lapozási lehetőség :)
2014. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rajzolj/írj térképet
2015. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!