Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 10-16 év közötti lányok, ti...

10-16 év közötti lányok, ti szoktatok még olyan könyvet olvasni, amik nem most játszódnak? Például a Móra kiadó pöttyös és csíkos könyveit?

Figyelt kérdés

Nem a Vörös Pöttyösöket. És ha igen, akkor mit?

[link]

[link]


2013. jan. 29. 10:40
1 2
 1/18 cathilina ***** válasza:
Én ugyan már nem vagyok 10-16 év közötti, de annak idején olvastam régebbi könyveket. Néhány csíkos is megvolt, de az nem igazán jött be, inkább maradtam a Jane Austen és Shakespeare könyveknél.
2013. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyet olvastam úgy 1 éve. Azt tetszett. Nagyon. Egyet elkezdtem, de abbahagytam mert untam. Nem nagyon olvasok pöttyösöket vagyis inkább vörös pöttyösöket :D



13/L

2013. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyik volt?
2013. jan. 29. 13:38
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam párat közülük, de egyikért se voltam oda, kivéve Fehér Klára: Bezzeg az én időmben című könyve, az nagyon tetszett. Egy régi, salátaszerű példány, amit egyszer régen még anyukám kapott. :)

15/L

2013. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csíkost és pöttyöst, mert nekünk olyan nincs itthon, de régi könyveket igen.

Jane Austin

A bronte nővérektől minden mennyiségben

és a személyes nagy kedvencem Tolsztoj

2013. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én igazából nem nagyon szoktam régi könyveket olvasni mert engem kifejezetten zavar ez a régies stílus:) Kivéve az elfújta a szélben mert az egy remek könyv:D Tehát én inkább vörös pöttyös párti vagyok:)
2013. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de a kérdésem most kifejezetten a csíkos és pöttyös könyvekre irányul.


(Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy a mai tinilányok olvasnak-e más ifjúsági regényt is, olyat, aminek mondanivalója is van, vagy csak Vörös Pöttyösöket, amiknek nincs mondanivalója, ellenben szórakoztatóak.)


Ez nem lenézés, ne vegyétek úgy, és is olvastam/olvasok Vöröspötyiket, és én is találok köztük olyat, ami tetszik, de a régi csíkosakat és pöttyösöket jobban szeretem, pedig én is csak huszonéves vagyok, szóval a többség nem az én gyerekkoromról szól.

2013. jan. 30. 09:51
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
A második vagyok. Amit olvastam: Szöszi. Amit nem olvastam végig arra már nem emlékszem...
2013. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sherlock Holmes A dilettáns detektív (négyek jele)

Geoge Orwell 1984,

John J Nance A halott zseni bosszúja

John J Nance Vakító villanás

Steve Martini Kritikus helyzet

Lee child Titokzatos látogató

Most ennyi jutott eszembe :) 14L

2013. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8 évesen olvastam ilyeneket...
2013. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!