Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 10-16 év közötti lányok, ti...

10-16 év közötti lányok, ti szoktatok még olyan könyvet olvasni, amik nem most játszódnak? Például a Móra kiadó pöttyös és csíkos könyveit?

Figyelt kérdés

Nem a Vörös Pöttyösöket. És ha igen, akkor mit?

[link]

[link]


2013. jan. 29. 10:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, jól érzem az enyhe lenézést a válszodból? :o
2013. febr. 2. 10:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek föleg romantikus(XIX.századi) könyveket, szivesen nézek ilyen filmeket is, és nagyon kedvelem a beszédstílusát is(mármint a régies szószerkezeteket) és ha tehetem fogalmazásokban nagy elöszeretettel használom. A köszivü ember fiaiba(asszem) az elején nagyon fura volt,hogy hanem helyett de-t használ, pl.Nem fehér, de fekete, de a regény befejezése után én is így kezdtem beszélni.:) 16/L.
2013. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hú, azt histem az Utolsó padban, illetve a Piri c. könyvek pöttyösek voltam, azokat nagyon szerettem, de ezekből már kicsit kinőttem. 20 vagyok, de a Vörös Pöttyösöket szeretem, és sztem nem igaz, hogy semmi mondanivalójuk nincs. Szórakoztató irodalom is sokat taníthat az értékekről, barátságról, családról, megbecsülésről,kitartásról, stb
2013. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én fogalmaztam meg rosszul a kérdést. Kifejezettten a csíkos és a pöttyös könyvek olvasottsága érdekel ebben a korosztályban. Tehát, ha 2
2013. febr. 4. 17:17
 15/18 A kérdező kommentje:

Tehát ha 20 éves vagy, nyilván, hogy nem olvasol már 12 éves úttörőkről szóló könyvet - vagy ki tudja.

De engem az érdekel, hogy az említett korosztály olvas-e ezek közül, és ha igen, mit?


(Mint pl a Piri vagy a Szöszi.)


Most más könyv nem érdekel, azt már megkérdeztem egy régebbi kérdésemben.

2013. febr. 4. 17:19
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
én 12 évesen imádom a pöttyös könyveket, és Balázs Ágnestől a Lufi és Szamóca c. kötet összes könyvét ki is olvastam.Meg pl. a Szerelem Made In Italy is nagyon jó
2013. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg pöttyös és csíkos könyvet olvastam és imádom őket. Mindent amit otthon vagy nagymamámnál találtam. :) Pl.: a Szöszi folytatásait ( Házasságból elégséges, Iskolatársak), Aranyeső, Szal
2013. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok :)

Szalmaláng, Boldogtalan nyár, Biri és Bori, A mi lányunk, Álarcosbál, Születésnap, Erdészház. Nemrég fejeztem be a Találkozások napját. Szóval én még mindig olvasok ilyeneket. :)

15/L

2013. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!