Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az normális, ha napi 8-10...

Az normális, ha napi 8-10 órát töltök olvasással? (napi 2 könyv) 18/L

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez szép meg jó , csak függőségnek számít , már ha hosszabideje csinálod és nem tudsz tőle pár napra elszakadni .

Egyébként régen én is ilyen voltam , tönkre is ment a szemem mivel félhomályban olvastam.

2013. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem normális, de pozitív értelemben.
2013. febr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én imádok olvasni, de ezt egy kicsit soknak tartom. Ne felejts el élni!
2013. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Jobb mint ha a számítógép előtt töltenéd, mint pl én. :( 24/L

Arra kell figyelni h ki tudjunk szakadni ebből a körből ne váljon mindent felülíró meghatározó szokássá. De gondolom majd ha lesz munkám ismét nem lesz ennyi időm nem fogok itt ülni és ha találsz valami elfoglaltságot akkor nálad is átveszi a könyv helyét valami más.

2013. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyám szerint függő vagyok és nekem is tönkrement a szemem. Magántanuló vagyok és általában délutántól késő estig olvasok, mert nem tudom lerakni a könyveket. Ha esetleg sikerül akkor meg órákig nem tudok elaludni. Nem felejtek el élni, mivel a barátaimmal elég sokszor eljárunk szórakozni.
2013. febr. 1. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi rosszat írtam, hogy le lettem pontozva. Csak segíteni próbáltam.

Miért kérdezed, hogy normális-e? Úgy nézem megvan a szilárd véleményed arról, hogy nem csinálsz semmi rosszat. Akkr mit számit akár anyukád akár mások véleménye? Anyukádnak meg mondd meg, hogy tölthetnéd az olvasásra szánt időd egy kétes hírű bandával is akik belevisznek minden rosszba. Örülni fog, hogy inkább olvasol...

Engem is támadnak a netfüggés miatt. Ha emiatt nem hanyagolod el a kötelességeidet, háziumunkába besegités ilyesmik akkor nyugodtan olvashatsz senkinek semmi kifogása. Az embereknek sosem fogsz tudni megfelelni, tedd azt ami Neked jó.

2013. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy magántanuló, és miért nem tudsz elaludni?

Ha ennyi sok szabadidőd van, az egyik legjobb, amit tehetsz, az olvasás.

2013. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2013. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok magántanuló, mert egyedül sokkal jobban tudok tanulni és sokat hiányoztam a suliból. Most jöttem vissza Shanghaiból ahol 3 hónapig modellkedtem és nemsokára utazok Párizsba. Elég sokat utazom a munkám miatt, így ez tűnt a legjobb megoldásnak.
2013. febr. 1. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!