Afert567 kérdése:

Ihlet?

Figyelt kérdés
Szeretnék könyvet írni, de elfogyott az ihletem. Honnan merítsek?

2013. febr. 4. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ha csak nem ufókról akarsz írni, akkor javasolnám hogy az életből! menj ki az utcára, figyeld az embereket, mozdulj ki társasággal és szórakozz egy kicsit, töltődj fel kulturális élményekkel, ha esetleg arra is van igényed
2013. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ihleted, mi hajt, hogy írj? :)
2013. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sándorjános ***** válasza:

"A téma az utcán hever" - Vallják a legjobb írók. Persze a téma nem határozza meg a regény stílusát és formációit.

Ihletszerzéshez ajánlani tudok egy pár impressziót -

http://www.youtube.com/watch?v=hB669XXjnUg - Olyan esős. Krimi, realista regényhez.

http://www.youtube.com/watch?v=j1m1l00eaDg - Különc kísérletezéshez, abszurd, alternatív világokhoz.

2013. febr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, miről írsz, milyen hangulatba szeretnél kerülni.
2013. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kata 2000 ***** válasza:
Én sok ilyen, úgymond beszélgetést, beszólást a suliban, asz osztálytársaimtól csentem, és írtam bele a könyvbe. Persze legtöbbször egy kicsit átformáltam, de az ötlet alapja onnan származik...
2013. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess a barátaiddal. Nekem olyankor olyan jó ötleteim lesznek. És nem azért, mert a barátaim bolondok. :) Kicsit sem.
2013. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!