Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet írnék! Segítség?

Könyvet írnék! Segítség?

Figyelt kérdés
Belekezdtem egy erősen életgyűlölő regénybe és ötletek meg emberek kellenének akik segítenek megírni. Akit érdekel, mármint, hogy segítsen megírni az írjon privátba és skypon bejelölöm!!! Akik nem segítenek megírni csak írnak egy ötletet, azt kommentbe!

2013. febr. 4. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az alapja? (ha ezt tudnám, akkor segíthetnék) :)
2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is ha tudom miről szól

írj rám privbe

szívesen bármikor segítek

bár kicsit tartok ettől az életgyűlölőtől

remélem nem vagy vmi emós világfájdalom forevor tipus

2013. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondom, ha segítenétek irjatok privibe és majd mindent elmondok! Amm emos vagyok, de csak a kinézetem. :D
2013. febr. 4. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Arisztotelész Poétikáját. Ebből megtudod, hogy a jó történethez karakterek kellenek, konfliktus, és megoldás. Sajnos nincs skype-om, mert ilyen nyugdíjas faszinger vagyok.
2013. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj! Bár ezért az "életgyűlölet"-dologért én se rajongok, de mindenképpen üzenj.
2013. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!