Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Képes lennél végigolvasni egy...

Képes lennél végigolvasni egy olyan könyvsorozatot, ami 23 könyvből áll és ugyan azt a szereplőt követi végig?

Figyelt kérdés
Mert én most ezt teszem. A 10. könyvet olvasom épp, úgyhogy még vissza van 13 :) A lelkesedésem nem csökken, mert nagyon megszerettem már a főszereplőt, illetve a barátait (akik úgyszint főszereplőknek számítanak).

2013. febr. 6. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha már - számomra érthetetlen okból - ezt kiírtad kérdésnek, igen, képes lennék rá :)
2013. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem is kell érthető okának lenni mindennek :)


Kíváncsi vagyok elvetemült-e más is ennyire...

2013. febr. 6. 18:20
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet kérdezni melyik sorozatról van szó?
2013. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom: Nem. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyen unalmas néhány részen, 23 könyv pedig legalább egy hónapnyi napi szintű, igen intenzív olvasást igényel. Nem, szerintem nem...
2013. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Legend of Drizzt, avagy Drizzt Legendája.


Több különálló sorozatra van bontva, 3-4 könyves csoportokra, de egybefüggő a történet, Drizzt életét követik végig a könyvek.



De itt igazából csak általánosságban kérdeztem, hogy képes lennél-e elolvasni egy ilyen hosszú sorozatot, ha érdekel egyébként. Nem pont arra céloztam, amit én is olvasok :)

2013. febr. 6. 19:08
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es: Hát én azért nem olvasnék végig 23 könyvet egy hónap alatt... eleve próbálom a lehető legjobban elhúzni egy-egy könyv olvasását, mert nem akarom túl gyorsan befejezni őket... nem tudom gyorsan venni a következőket.


Abban igazad van, hogy pont az utóbbi 1-2 rész során már kezdtem egy kicsit fáradni, de 10. könyv, amit most olvasok frissített a dolgon, változatosabbak a helyszínek az utóbbi két könyv során megismertektől.

Ez a könyv után pihenni is fogok kicsit, már ki is néztem egy teljesen más könyvet, egy krimit.


Egyébként kb. nyár közepe óta olvasom a Drizzt könyveket, azóta jutottam a 10-ig. Tehát nem egy-két hónap alatt olvasom végig mindet...

2013. febr. 6. 19:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem versenyre megy, hogy minél előbb végezzek az egésszel :)
2013. febr. 6. 19:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Simán.

Aki szeret olvasni, anak nem nagy kunszt.


Idén elterveztem hogy számolom az elolvasott oldalakat. Most tartok 7600 oldalnál január 1. óta, úgy, hogy nem sietek, nem az a célom hogy minél több oldalt olvassak. Csak kíváncsi vagyok, év végéig meddig jutok.

2013. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Mirk ***** válasza:
50%

Képes lennék rá, meg is tettem néhányszor, de pont a Raymond E. Feist könyveket nem ajánlanám. Amikor először olvastam tizen akárhány évesen nekem is tetszett eleinte, persze a vége felé már rájöttem, hogy szinte minden rész ugyanarról szól (Drizzt mindig mindehol mindenki ellen képes győzni, ezerszeres túlerő ellenében is).

Aztán elolvastam még 100 könyvet és rájöttem mennyire elmarad minőségben a drizzt sorozat sok sok más könyvtől.

2013. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Raymond E. Feist?


R. A. Salvatore írta a Drizzt könyveket... Nekem pedig tetszenek. Szerintem az ajánlgatásnak akkor lett volna helye, mikor még az elsőt terveztem elolvasni... így a 10. könyvnél ha eddig tetszett, akkor kétlem, hogy most megváltozna a véleményem amiatt, amit írsz :)

2013. febr. 6. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!