Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Képes lennél végigolvasni egy...

Képes lennél végigolvasni egy olyan könyvsorozatot, ami 23 könyvből áll és ugyan azt a szereplőt követi végig?

Figyelt kérdés
Mert én most ezt teszem. A 10. könyvet olvasom épp, úgyhogy még vissza van 13 :) A lelkesedésem nem csökken, mert nagyon megszerettem már a főszereplőt, illetve a barátait (akik úgyszint főszereplőknek számítanak).

2013. febr. 6. 18:12
1 2
 11/16 Mirk ***** válasza:
100%

Jaj ne haragudj, igen Salvatore, csak hasonlít számomra a nevük :)


Feist a Midkemia sorozatot írta :)

2013. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kb. 8 éve jelenik meg egy krimisorozat, a 10. kötetnél tart, és már unom. Örülök is, hogy ilyen ritkán jön a következő, mert sok lenne már gyakrabban. Csak azért veszem meg mindig, mert kiváncsi vagyok, mikor megy a főhős végre férjhez. De lehet, hogy idén már nem fogom megvenni.

Úgyhogy, nagy valószínűséggel a 23 kötetet sem olvasnám végig.

2013. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Salvatorétól nekem csak 4-et vagy 5-öt sikerült elolvasnom, nem rossz, de annyira nem ragadott magával. Más esetben simán végigolvasnék ennyit. :) Ha mondjuk Rejtő írt volna 23, vagy akár 230 kötetet Fülig Jimmyről, tuti, hogy azt is végigolvasnám.
2013. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Naná. :) Ezt a sorozatot én is imádom, a régebbi részeket már többször olvastam, az újabbakat még csak egyszer, de jaj, nem lehet megunni. :)
2013. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán sőt többet is.

Harmadszor olvasom ezt a sorozatot, bár csak 21 rész van meg nekem magyarul, így az utsó két részt még nem olvastam el. Majd ha megjelennek magyarul is akkor :D

Teszem ezt annak ellenére, hogy néha Drizztet tényleg eltúlozza Salvatore. Játszottam DnD szerepjátékot(itt arra gondolok, mikor van "kockánk", van egy mesélő és van sok sok fantázia, meg persze alap dolgok, kötelező és követhető leírások, stb. szóval nem számítógép meg társasjáték :D). A lényeg hogy így tényleg túlzásnak tűnik néha amit Drizzt csinál, de ettől függetlenül a történet nagyon jó.

Ehhez még annyit, hogy ahogy olvastam a válaszokat láttam, hogy valaki írta hogy minden könyv csak arról szól hogy Drizzt mindenkit legyőz. Részben egyet is értek, ahogy előbb leírtam, de azért hozzá fűzném hogy van olyan könyv amiben:

SPOILER

Még háromszor leírom hogy SPOILER, csak hogy ne olvasson lejebb akit nem érdekel eza kicsi részlet sem amit írok

SPOILER

SPOILER

SPOILER

Egyáltalán nem szerepel. :D:D:D:D:D:D:D:D

2013. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha érdekel akkor igen.
2013. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!