Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg-s téma! Szerintetek mi...

Szjg-s téma! Szerintetek mi az oka annak, hogy Vladár ennyire utálja Renit?

Figyelt kérdés
Talán erős kifejezés az "utál", inkább csak "nem kedveli".

2013. febr. 10. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert eszméletlenül nem veszi komolyan az órát... Semmit nem csinál meg amit a tanár kér tőle. Ennyire senki nem lehet hülye, hogy nem érti meg az instrukciókat!
2013. febr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Talán erős,amit Vladár csinál,de azért Reninek is vannak dolgai.Pl:Vladár mondja,hogy rajzoljon a szeptember hónapról.Erre Reni rajzol egy kilencest?!Szóval ennyire hülye nem lehet,hogy nem érti még a feladatot sem,az még hagyján,hogy lerajzolni nem tudja.Én sem vagyok egy rajzművész,de a tanár mindig azt mondja,hogy látja az igyekezetet rajtam.Na,Reni még csak nem is igyekszik...
2013. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Na nekem ez a példa nem jutott eszembe, de erre gondoltam :) mivel egy jó tanuló lányról van szó, feltételezhetjük hogy nem ilyen ostoba, szóval valószínűleg direkt csinálja ezt Vladárral, így pedig érthető hogy utálja..
2013. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
51%
Minden tanárnak van egy "kiskedvence" és egy olyan gyerek akin levezetheti a feszültséget.
2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bogcsika22 ***** válasza:
56%
gimiben a tanarok szeretnek 1 2 diakot szivatni gondolom mert hogy sokszor oktalanul renit hibasztatja mindenert
2013. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert Reni nem tud rajzolni és (igen ez Reni hibája is)lenézi V óráit
2013. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész 'kapcsolatuk' sok icipici félreértésre alapszik.Amikor Reni ártatlanul megkérdez valamit pl Virágtól,akkor Vladár berág rá,hogy ne zavarja az órát;jogosan,az ő szemszögéből.Na meg Vladár tipikus rajztanár.Nem szereti a magolós 'gyerekeket' (fogalmazzunk így,mégha már nem is olyan kicsik) ő sokkal inkább a művészlelkeket,elvarázsolt személyiségeket szereti.Ami,mint tudjuk,nem vall Renire.Hiába olvas sok könyvet,ő nagyon földhözragadt,reálisan nézi a dolgokat.
2013. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A probléma az, hogy Reni egyszerűen nem tud rajzolni. Az előttem szólóhoz tartozok, teljesen igaza van, és lehet hogy Reni okos, és remek a tanulói átlaga, mindig magol stb. DE attól még a rajz témáit lehet hogy nem érti meg! Attól hogy......teszem fel irodalomból meg úgy átlagból mindenből tök jól tanul meg minden, ha adnak neki egy témát hogy rajzolja le, nem érti hogy mit kéne, most szeptember.....megmondom nekem is először egy kilences jutott eszembe, és utána jön a többi. Reni nem olyan mint Arnold aki már annyira intelligens hogy mindent tud, és megért Arnold az aki még a rajz témáit is megérti, a két ember között van különbség. Na, a lényeg hogy azért, mert Reni nem tud rajzolni, és ha jót akar a tanárnak vagy mi, és nem akarja hogy mérges legyen rá Vladár akkor is valamit kitalál hogy panasza legyen rá, elsősorban Vladár hibája mert nem érti meg hogy van aki nem tud rajzolni, más részt Reni is hibás mert nem fogja fel hogy hiába erőlködik az órákon meg kell értenie a témákat.
2013. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álomkép-rémálomkép ügyig Vladár tolerálta Reni bénázásait, keresztnevén szólította, nem üvöltött, mindig megadta a kettest. A fő baja az, hogy Reni üresen adta be a lapot, ill. többször nem csinálta meg az órai feladatot. Ha mindig próbált volna rajzolni valamit, akkor simán megkapta volna végig a kettest.
2013. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!