Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről írjak novellát?

Miről írjak novellát?

Figyelt kérdés
Novellát kellene írnom csak nem igazán van hozzá ihletem. Nem kell megírni persze helyettem, csak ha van valakinek valamilyen támpontja szívesen fogadnám...

2013. febr. 17. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasgass pár másikat, hátha kipattan az isteni szikra! ;) Vagy egyszerűen vegyél ki valamit tök átlagosat a hétköznapokból, és azt ír le érdekesen, máshogy mint ahogy azt a dolgot eddig leírták pár sorban!
2013. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy novellát kell írnod akkor biztos van valami amiért vagy ami alapján kell írnod,nem? De ha azt mondod nincsen ihleted akkor ez az írás nem külső, hanem belső kényszer...

Olvas valamit hátha kedved támad olyat írni amit olvasol. Nézzél valami műsort vagy filmet hátha valami olyasmit akarsz leírni amit látsz. Halhass zenét, hátha olyat támad írnod amilyen hangulatú a zene.

De ha konkrét segítséget akarsz: Milyen műfajban szeretnéd megírni? Hány/milyen szereplő szerepeljen benne? E/1 vagy E/3 az írómód? Hány/milyen helyszín? A főszereplő lány vagy fiú?

Ha ezekre megmondod a választ akkor már könnyebb lesz a segítség és az írás.

2013. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!